Модні пуховики: зима 2014-2015

У свідомості більшості людей, пуховик - величезна, об'ємна і абсолютно асексуальна дута верхня одежа. У майбутньому сезоні дизайнери вирішили повністю перевернути звичні уявлення про пухові куртки і зробили їх головними трендами осені та зими 2014-2015. Тепер можна не ламати голову, вибираючи між красою і комфортом, а обзавестися модним пуховиком, який поєднує в собі обидві ці якості.

Модні пуховики: зима 2014-2015
У цьому сезоні багато модельєрів зробили головний акцент на подовжених стьоганих пуховиках. Такі дитячі пальто виглядають елегантно і жіночно за рахунок широкого пояса і приталеного силуету. Такі моделі представили у своїх останніх колекціях Blauer, Belstaff, Add.

Модні будинки DKNY, Balenciaga, Topshop Unique, Hunter Original вибрали пуховики в якості основних моделей зимових курток 2014-2015. Крім традиційних довгих моделей, кутюр'є представили ультрамодний варіант пуховика з укороченими рукавами. У такій пуховій куртці яскравого кольору в поєднанні з довгими шкіряними рукавичками, ви неодмінно станете центром уваги оточуючих.

Короткі безформні і об'ємні пуховики вже давно вийшли з моди. На зміну їм прийшли укорочені дуті куртки, приталених фасонів. Багато модельєрів, щоб підкреслити витонченість цього варіанту пуховика, додатково використовують тонкі пояси, хутряну обробку і яскраві блискучі тканини.

Модні пуховики: зима 2014-2015
Серед головних трендів можна виділити насичену колірну палітру пухових курток. Помаранчевий, зелений, червоний, фіолетовий, рожевий обрали у якості основних кольорів для пуховиків більшість дизайнерів. Стандартна сіро-коричнево-чорна палітра характерна більше для модного чоловічого пуховика.

Модні пуховики: зима 2014-2015
Ромби, квадрати, смуги - основні модні геометричні фігури, за допомогою яких модельєри домагаються популярного ефекту «невагомості» для пухових курток.

Ну, і не варто забувати про металевий блиск. Пуховики, виконані з блискучих матеріалів на піку популярності.

Модні пуховики: зима 2014-2015
Особливість стильних зимових пуховиків цього сезону - використання хутряної обробки. Причому це може бути як оздоблення натуральним, так і штучним хутром. Крім звичного капюшона, дизайнери також використовували хутро для декорування манжетів, кишень і низу пальто. Популярними будуть моделі з хутряним коміром.

Модні пуховики: зима 2014-2015
Як видно на фото з показів провідних будинків моди, пуховики хоч і стали головним трендом майбутнього осінньо-зимового сезону, але не повністю витіснили інші моделі зимових курток.

Серед актуальних варіантів зимових курток варто звернути увагу на короткі натуральні дублянки, куртки-авіатори з хутряною обробкою, утеплені шкіряні куртки. Причому перераховані фасони будуть популярними і жіночими і чоловічими моделями.

Модні пуховики: зима 2014-2015