Пишні жіночі сідниці - прибутковий бізнес і головний б'юті-культ XXI століття

Ні одній частині тіла ніколи не приділяли так багато уваги, як сідницям в XXI столітті. Не варто сміятися: п'ята точка - зірка сцени і ТБ, глянцю і соцмереж. Переглянувши свіжу фотосесію круглобедрої Кім Кардашян, ми вирішили вивчити витоки тренду, його адепти і особливості стрімко збагачуючої індустрії, що допомагає прекрасній статі стати і в цьому ракурсі ще прекраснішою.

Пишні жіночі сідниці - прибутковий бізнес і головний б'юті-культ XXI століття
Історія свідчить...
Після «героїнового шику» 1990-х років б'юті-орієнтири змінилися. Округлі форми, спокусливі обсяги поступово перетворилися в ідеал жіночої краси в усьому світі. Значну роль у цій трансформації смаків зіграли нові кумири, володарки дійсно пишних п'ятих точок. Зірки, які засвітились на голлівудському небосхилі в нульових роках, - Дженніфер Лопес, Бейонсе, Кім Кардашян, - повернули моду на об'ємні, але підтягнуті сідниці. І, о диво, з їх легкої подачі пишні форми тепер вважаються привабливими не тільки в Африці та Латинській Америці, де значна п'ята точка завжди була в пошані, але і серед «білих леді».

У XXI столітті вузькі європейські стегна «застаріли», в тренді - пишні етнічні.

Між тим у всьому світі, крім країн Заходу, пишні сідниці і так завжди були не тільки ідеалом краси, але і ознакою жіночності, фертильності.

Б'юті-ікони XXI століття
Звичайно, головною законодавицею західної моди на пишні сідниці слід визнати Дженніфер Лопес. Коли сексапільна латиноамериканка прославилася на початку нульових років, її статура всім була в дивину.

Лопес проклала доріжку на Олімп слави іншим дівчатам з об'ємистим м'яким місцем. Натхнені успіхом Jenny from the block, ставку на пишні сідниці зробили Кім Кардашян, Бейонсе, Джессіка Біл, Хайді Монтаг, Нікі Мінаж. Правда, не у всіх цих дівчат принади нижче спини природні, деякі підвищили свою привабливість з допомогою індустрії краси.

Радикальні заходи
Оцінивши, нарешті, всю принадність істинно жіночних форм, західні «білі леді» з розчаруванням виявили, що їх п'яті точки далекі від нового ідеалу. На відміну від африканок і латиноамериканок, європейки, слов'янки і білі американки схильні до целюліту, їх сідниці не такі пружні, округлі і, головне, не такі опуклі. Кинувшись в спортзали, де тренери вже щосили пропонували спеціальні класи для поліпшення форм м'якого місця, західні жінки домоглися більшого тонусу і підтягнутості в потрібній зоні. Але, на жаль, до знаменитої «бразильської попки» було ще далеко.

Так почалася епоха глютеопластики - зміни форми сідниць хірургічним шляхом, а також інвазивних косметичних процедур для удосконалення форми п'ятої точки.

В даний час, незадоволені своїми сідницями, дівчата можуть скористатися різними методами: ліфтингом, імплантатами, ін'єкціями власної жирової тканини або синтетичних філлерів. Вибір залежить виключно від особистих уподобань. Ін'єкції менш травматичні, але імплантати відкривають широкий простір для творчості, дозволяючи створити форми, гідні Кім Кардашян. Процедурам даються легковажні назви на кшталт «Бразильська попка», але, тим не менш, це повноцінне хірургічне втручання, що проводиться під загальним наркозом.

Для несміливих
SPA-салони пропонують свої процедури. На нашій батьківщині це поки рідкість, але в сусідній півкулі дівчата активно відвідують butt facials. Мекки SPA-догляду за найеротичною частиною тіла знаходяться далеченько - в Беверлі-Хіллз, Майамі, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро. Зазвичай процедура починається з очищення і детоксикації шкіри, потім слідують відлущування і маска. Сеанс може включати і апаратний вплив, наприклад мікротокову терапію. За бажанням клієнтки майстер наносить на шкіру автозасмагу. Кабінет косметолога клієнтка покине з більш пружною, підтягнутою п'ятою точкою. Але для цього потрібно хоча б 2-3 сеанси, вартість кожного - від 50 до 300 доларів США.

Найбільш ледачим дамам на допомогу прийде індустрія моди. У продажу є коригувальна білизна з підкладками, піднімаючі і округляючі м'яке місце (наприклад, марки Booty dance Pop), а також джинси з ефектом push-up (наприклад, від італійської марки OVS). Єдине «але» - роздягатися-то все одно рано чи пізно доведеться.

«Задній» бізнес
У тому, що навколо м'якого місця сформувалася чергова індустрія, немає нічого дивного. Вона навіть отримала влучну назву booty business. «Сіднична індустрія» рапортує про стабільне зростання прибутків і ажіотажний попит на все, що пов'язане з красою і обсягами п'ятої точки.

Цей феномен XXI століття вивчають і соціологи. Наприклад, автор книги «Чоловічий погляд на жіночі тіла. Соціологія оголених грудей» (women's Bodies, men's Gaze. Sociology of Naked Breasts) Жан-Клод Кауфманн вважає, що між популярністю пишних сідниць і поточним економічним спадом є певний логічний зв'язок. «У нестабільний час люди жадають надійності. У чоловіків широкі жіночі стегна підсвідомо асоціюються з безпекою, деякою константою. Жінки всього лише реагують на цю потребу. Абсолютно психологічний момент», - упевнений він.