Основні види теплих чобіт для дітей

Основні види теплих чобіт для дітей У магазинах вже з'явилася зимова колекція взуття, тому турбуватися новими чобітками потрібно вже зараз, причому це актуально не тільки для дорослих, але і для дітей. Ось 3 види самих теплих дитячих чобіт.

З натуральної шкіри
Шкіряні чоботи підійдуть дитині, яка тільки почала ходити і поки мало рухається. Натуральна шкіра легко «сідає» за формою ноги дитини, але не розрахована на сильні морози. Взуття зі шкірозамінника не радимо: воно не «дихає» і тріскається на морозі.

Валянки
Звичайні валянки з ринку підійдуть малюкам, які гуляють у візках. Нерухомі ніжки запросто зігріються, адже це невигадливе взуття витримує морози до мінус 30 градусів. Валянки у формі чобітків підійдуть і діткам постарше, вони «дихають», випаровують вологу. Правда, у них повинна бути правильна форма черевика, зручні устілки і каблучок.

Мембранні
Головні плюси таких чобітків - «дихаючий» і водонепроникний матеріал. А ще вони легкі. Правда, носити їх треба тільки з шкарпетками, до складу яких входить синтетика. Коштують мембранні чобітки недешево, але на даний момент серед дитячого взуття їх можна назвати кращими.
Загрузка...