Кіркоров принизив Заворотнюк на зйомках шоу «Як дві краплі»

Філіп Кіркоров відомий не тільки безліччю хітів, але і гострим язиком - не раз артист потрапляв у скандальні ситуації через те, що не міг стриматися і не нагрубити не вподобаній людині.

Кіркоров принизив Заворотнюк на зйомках шоу «Як дві краплі»
Тільки глухий не чув історію про «рожеву кофтинку» і сварку з другим режисером церемонії «Золотий грамофон» Мариною Яблоковою. Тільки після народження дітей, запал «короля вітчизняної естради» стих - він все рідше став з'являтися на світських заходах і давати приводи для невдоволення. Однак на недавніх зйомках українського шоу «Як дві краплі» зірка знову дозволив собі нахамити - на цей раз його жертвою стала популярна актриса Анастасія Заворотнюк.

«Як дві краплі» - український аналог популярного в Росії шоу «Один в один». Кіркоров був одним із запрошених суддів і неупереджено оцінював перевтілення зірок. Прокоментувавши номер Ірини Розенфельд, яка представила свій образ Жанни Агузарової, Філіп зосередив свою увагу на ведучій Заворотнюк. Помітивши на собі допитливий погляд, Анастасія зробила спробу дізнатися його причину, яка закінчилася уїдливим жартом: «Я дивлюся, дорога моя, і думаю, що мозок на 80% складається з рідини. Це факт. Мало того, що у деяких вона гальмівна, так багатьом ще і недолили. Це теж факт».

Від несподіванки «прекрасна няня» розгубилася і буквально втратила дар мови. Зрозумівши, що потрапив в незручну ситуацію, співак поспішив виправдатися: «Це я не про тебе, любов моя. Це так... На мене нахлинуло», однак обстановка в залі миттєво стала напруженою. Варто відзначити, що і на адресу самого «короля вітчизняної естради» не раз були спрямовані уїдливі компліменти. Так, місяць тому Володимир Пресняков назвав його «товстопузим пучеглазом», а мати відомої телеведучої Ксенії Собчак Людмила Нарусова завила, що виконавець - бездарна гидота.

Кіркоров принизив Заворотнюк на зйомках шоу «Як дві краплі»
Загрузка...