Ольга Фреймут зустрілася з родиною колишнього чоловіка

Телеведуча телеканалу «1+1» Ольга Фреймут запросила в гості шотландських братів і сестру своєї доньки Злати. Діти Ніла Мітчела від першого шлюбу, Тоні, Кірен і Домінік, не лише поспілкувалися з молодшою сестричкою і її мамою, але і відкрили для себе Київ і мальовничі Карпати.

Ольга Фреймут зустрілася з родиною колишнього чоловіка
«Тато Злати живе в Шотландії, - починає сімейну сагу Ольга. - У нього є троє дітей від першого шлюбу: Тоні, Кірен і Домінік. Зараз їм 16, 21 і 23 роки відповідно. Ще навесні, коли ми з донькою були в Шотландії, я запросила хлопців в гості. Правда, їх мама, з якою я дружу, спочатку була проти цієї затії. Але я переконала її, що поїздка в Україну - це безпечно. Тим більше, що і хлопці дуже надихнулися ідеєю подорожі!».

Так співпало, що Тоні, Кірен і Домінік прилетіли в Україну, коли Ольга Фреймут повинна була їхати на зйомки за кордон. Тому телеведуча змогла побути з гостями всього пару годин, а потім доручила шотландську рідню доньці.

Ольга Фреймут зустрілася з родиною колишнього чоловіка
«Злата сама проводила екскурсії: показала гостям найкрасивіші місця Києва, завела в свою школу, і звичайно, привела на Майдан. Дивно, як 8-річна дитина розповідала англійською мовою про „Правий сектор“, про те, як горів Будинок профспілок... Вона виявилася настільки добре обізнана в питаннях політики, так переконливо розповідала про те, що відбувалося у нас в країні, що її старші брати і сестра перейнялися нашою історією».

Ольга Фреймут зустрілася з родиною колишнього чоловіка
Молодший з Мітчелів Тоні зізнався: «У новинах ваша країна виглядає зовсім інакше. Насправді, ви такі сучасні, модні, нам до вас далеко!» Коли він зустрів людей, які вільно говорять на європейських мовах, йому навіть ніяково стало. Раніше він думав, що Україна - це країна третього світу, а виявилося, що це зовсім не так».

Загрузка...