Якщо чоловік залишився без роботи

Споконвіку прийнято, що чоловік - голова сім'ї і головний годувальник, а дружина - хранителька домашнього вогнища. Але в сучасному світі ми часто ділимо обов'язки порівну, а іноді і повністю змінюємося ролями. І все-таки ситуація, коли в сім'ї працює тільки дружина, здається нам не дуже типовою і нормальною. Що ж робити, якщо чоловік залишився без роботи і ви стали в сім'ї головним годувальником?

Якщо чоловік залишився без роботи
Перш за все, важливо розуміти, що в подібній ситуації чоловік відчуває себе вкрай незатишно і дуже потребує вашої підтримки.

Безумовно, сучасні чоловіки набагато краще обізнані про ведення домашнього господарства, ніж, скажімо, 100 років тому. Але не варто очікувати кулінарних чудес і майстерно вимитих підлог. Можливо, перший час, вам варто залишати чоловікові підказки, щоб він знав, де що знайти і що зробити.

Постарайтеся увійти в його становище - те, що трапилося не було його особистим вибором, як могла би бути для вас декретна відпустка, наприклад. Тому йому дуже складно адаптуватися. Всі його думки зайняті пошуком нової роботи, щоб забезпечити сім'ю, а не тим, що приготувати на вечерю.

Намагайтеся завжди підбадьорювати його, говорити, що не бачите в цьому нічого жахливого, адже у всіх бувають в житті подібні періоди. Зараз, коли чоловік не працює, йому, як ніколи раніше, важливо знати, що ви любите його таким, який він є, а не тільки за його успіхи і досягнення.

Спробуйте разом пошукати різні варіанти його працевлаштування, підтримайте його ідею піти на курси підвищення кваліфікації. Або, можливо, просто прийшла пора повністю змінити сферу діяльності?

Враховуючи, те, що, як тільки він знайде роботу, вільного часу у нього стане мало, дозвольте йому насолодитися цим періодом - більше проводити часу з дітьми, водити їх до музеїв і на прогулянки, відвідувати позакласні заходи, займатися разом спортом.