Спідниця чи штани?

Якщо озирнутися навколо, стане очевидно, що 80% жінок сьогодні віддають перевагу брюкам. Сучасне життя вимагає від нас активності, а значить, і в одязі ми в першу чергу звертаємо увагу на функціональність і зручність. Саме тому спідниці не витримують конкуренції з брюками. Але може варто дати їм хоча б маленький шанс?

Спідниця чи штани?
В тренді
Звичайно, у кожної з нас є колекція спідниць і суконь, але ми згадуємо про неї тільки напередодні нечастих виходів у світ. Факт залишається фактом: збираючись на прогулянку, в кіно чи, скажімо, в гості до подруги, ми в першу чергу тягнемося за брюками. Навіть компанії з дуже жорстким дрес-кодом останнім часом дозволяють жінкам одягати на роботу брючний костюм замість традиційних спідниці і піджака. Комфортність сьогодні визнаний тренд, невипадково модельєри практично офіційно прирівняли кеди і кросівки до балеток. Головне, щоб вам було зручно! Крім того, пануванню брюк сприяють кліматичні особливості нашої країни: взимку, восени і навіть навесні в брюках елементарно тепліше, та й підібрати до них правильне взуття набагато простіше.

Вічні цінності
Як би не змінювався світ навколо нас, є на світі і вічні цінності: незважаючи на всі досягнення фемінізму, більшість чоловіків як і раніше воліє бачити на жінках спідниці, а не брюки. На думку сильної половини людства, саме спідниці роблять дівчат жіночними, ніжними і сексуально привабливими. Так, зрозуміло, брюки теж цілком можуть прикрашати жіночу фігуру, але чоловіки, на жаль, продовжують упиратися. Їм більше подобаються жінки в спідницях, і все тут - ніякі аргументи вам не допоможуть!

Модельний ряд
Дизайнери, як і наші улюблені чоловіки, теж вельми стурбовані лідерством брюк і всіма силами намагаються переломити існуючу тенденцію. Недавно на подіуми повернулася спідниця-штани: модель, що одночасно забезпечує і «брючний комфорт», і «Спідничну жіночність». А ще вона відмінно приховує недоліки практично будь-якої фігури і робить стрункішою. Втім, в нинішньому сезоні модельєри, немов змовившись, запропонували неймовірну кількість варіантів дійсно комфортних і функціональних спідниць. Більшість моделей не сковують рухів, не вимагають додаткових аксесуарів і доречні в будь-яких ситуаціях, за винятком, мабуть, довгих зимових прогулянок. Спідниці-міді з щільних тканин відмінно захищають від холоду і завдяки довжині залишаються практично невразливими для сльоти й бруду. Варто відзначити і стильове розмаїття моделей - кожна з нас без зусиль зможе знайти підходящий фасон. В моді і стильні трапеції, і жіночні тюльпани, і строгі олівці, і навіть зимові варіанти нестаріючої моделі під назвою сонце-кльош.

Іншими словами, в цьому році дизайнери дійсно доклали максимум зусиль для того, щоб повернути спідницям топові позиції. Давайте їх підтримаємо, тим більше що й нам самим це, швидше за все, сподобається. А вже улюблені чоловіки абсолютно точно будуть задоволені!

Спідниця чи штани?