Конфлікт між Леді Гагою та Мадонною загострюється

Поп-зірка Мадонна звинуватила Леді Гагу в копіюванні її стилю, але друга не змусила себе чекати з відповіддю. Конфлікт двох співачок набирає обертів.

Конфлікт між Леді Гагою та Мадонною загострюєтьсяДнями співачка Леді Гага пройшлась по 55-річній поп-зірці Мадонні, звинувативши її в бездушному ставленні до молодих артистів і небажанні підтримати нові таланти. За словами співачки, ключовий вплив на її власний стиль виконання і музичний смак надали Девід Боуї, Фредді Мерк'юрі та Майкл Джексон. Гага зазначила, що включила б у цей список і Мадонну, якби не її ставлення до молодих артистів:
І я б додала Мадонну, але мені заважає це зробити одна річ: якби я була настільки значущою фігурою в шоу-бізнесі, я б обов'язково допомагала початківцям музикантам.

Вплив Мадонни на творчість і сценічний імідж Леді Гаги складно заперечувати: співачка активно експлуатує епатажний і сексуальний образ, настільки улюблений Мадонною на початку її кар'єри. Нагадаємо, сама Мадонна також недавно розкритикувала Леді Гагу в пісні Two Steps Behind Me ("На два кроки позаду мене"):
Ти копіюєш мене, а де мої авторські відрахування? І все одно тобі ніколи не стати мною - що б ти не робила!

Втім, Мадонна і сама копіювала іншу зірку: в 80-і і 90-і вона "воскресила" головного секс-символу всіх часів Мерилін Монро, нещадно експлуатуючи образ класичної голлівудської блондінки.Такий фьюжн викликав захват публіки - "Нова Мерилін" поступово ставала головною зіркою покоління.
Загрузка...