Шлюб Ніколь Кідман перебуває під загрозою

Голлівудська актриса Ніколь Кідман, відома за такими фільмами, як «З широко закритими очима», «Догвілль», «Мулен Руж» і багатьма іншими, незважаючи на численні романи, два шлюби і чотирьох дітей завжди намагалася тримати своє особисте життя в таємниці.

Шлюб Ніколь Кідман перебуває під загрозою
Ніколь не погоджувалася коментувати свій шлюб з Томом Крузом і невдачі, що в ньому трапилися, так і про відносини з Кітом Урбаном особливо не поширюється. Однак останнім часом не вщухають чутки про швидке розлучення зірки з другим чоловіком. В одному з недавніх інтерв'ю музикант зізнався, що в їх стосунках з дружиною дійсно не все гаразд.

«Я завжди намагався планувати свій гастрольний графік таким чином, щоб бути відсутніми вдома не більше тижня. І мені це вдавалося! Поки я не став суддею на American Idol. Цей проект забирає дуже багато часу і сил. А в цей час моя дружина знімається в Лондоні. Таким чином, через роботу ми не можемо побути один з одним». Відверте зізнання музикант зробив напередодні в шоу The Ellen DeGeneres Show. Також він розповів, що не сприймає сучасні способи зв'язку - ні sms, ні електронною поштою він не користується, тому єдиною сполучною ланкою між подружжям залишилися телефонні дзвінки.

Тривалі розлуки негативно позначаються на шлюбі зірок, через що в пресі почастішали чутки про їх розлучення. Нагадаємо, в червні 2006 року Ніколь вийшла заміж за австралійського музиканта Кіта Урбана, з яким познайомилася за рік до весілля. Через два роки у них народилася дочка Сандей Роуз Кідман-Урбан, яку актриса виносила сама. Але на цьому подружжя не зупинилися, і ще через два роки у них з'явилася друга дівчинка - Фейт Маргарет Кідман-Урбан, яку їм народила сурогатна мати.

Шлюб Ніколь Кідман перебуває під загрозою
Шлюб Ніколь Кідман перебуває під загрозою
Шлюб Ніколь Кідман перебуває під загрозою
Загрузка...