Як перестати гризти чоловіка

Як перестати гризти чоловікаЖінка-пила - лідер жіночих вад у сімейному житті, головний герой багатьох анекдотів і сумна причина конфліктів і навіть розлучень. Жінка-пила неприваблива для одруження, тому ми ризикнемо припустити, що це все-таки набута у процесі сімейного життя шкідлива звичка. А значить, від неї можна позбутися. Питання - як?

Кажуть, що людина по природі добре і миле створіння, а дратуватися починає тільки тоді, коли в житті щось не так. Але ж небезпека полягає в тому, що «все так» буває рідко, а роздратування мають властивість накопичуватися. І якщо ви колись вибрали один раз неправильну позицію (лаяти чоловіка, яро проявляти своє невдоволення, критикувати), то маєте всі шанси дуже швидко звикнути. І ось не пройшло і року, як диво-наречена перетворюється у вічно незадоволену «зазнобу». Ми ризикнемо дати вам кілька порад про те, як перестати гризти чоловіка.

Результат невдоволення чоловіком
Найчастіше «пиляння» - це результат якихось інших невирішених питань. Зрозумівши причину і подолавши її, звичка гризти чоловіка піде сама собою.

Виходячи заміж за ідеальну людину, ми дивуємося, чому з часом він перетворюється у такого недотепу. Або гірше, коли вважаємо, що виправимо його, але методику вибираємо не ту і залишається тільки пиляти. Так зазвичай відбувається у жінок-пил. Їх методику виправлення чоловіка можна назвати «вода камінь точить», тільки замість м'якої і жіночної води - пила. І результат? Його немає, тому що пила тупиться, а каменю - все одно. Як виправити цю ситуацію?

1. Змініть ставлення до чоловіка
«Як ви яхту назвете, так вона і попливе» - пам'ятаєте цю приказку? Так назвіть свою яхту кращою, культивуйте в ній кращі якості! І не виключено, що скоро станете заздрити самі собі, що у вас такий чоловік.

Психологи кажуть, що людина схильна розвивати в собі ті якості, на які оточуючі звертають увагу. Тому якщо ви сто разів сказали чоловікові, що руки у нього ростуть не звідти», то чи варто дивуватися, що поличка в кухні знову впала, розбудивши всіх вночі? Насильно ніхто не змінюється. Змінюються люди тільки через любов.

2. Навчіться довіряти чоловікові
Чоловіки дуже болісно переживають, коли не можуть виправдати довіри коханої жінки. Тому, відчуваючи довіру, вони звернуть гори заради мети. А не відчуваючи її тривалий час, або не будуть робити, або зроблять як доведеться, лише б позбутися від вас і від завдання.

Дозвольте йому зробити те, що потрібно, самому. Не вказуйте, не підказуйте, не контролюйте, а дозвольте йому самому вирішити. Просто вірте в те, що він впорається. А якщо ви не можете, навіщо знаходитесь поруч з такою людиною? Хто з вас виконує чоловічу роль?

Різка зміна моделі поведінки може бути важким процесом як для вас, так і для нього. Якщо ваше «пиляння» вже сильно зіпсувало відносини, то радимо вам почати з простого вибачення. Але воно буде дієво тільки, коли ви щиро вірите в те, що раніше придушували чоловіка, позбавляли його можливості взяти на себе відповідальність і зараз готові все змінити.

3. Дякуйте чоловікові
Жінка-пила зазвичай концентрується тільки на поганому, їй неможливо догодити, напевно тому, що вона сама не знає, чого хоче. Сконцентруйтеся на хорошому. Невже вашому чоловікові нема за що подякувати?

Почніть з малого, записуйте ввечері кілька пунктів, скажімо, п'ять, подяки чоловікові за день. Поступово, коли зміните свою модель сприйняття його, ви зможете знаходити більше приводів для подяки, а може, і скажете йому їх вголос. Одне сказане «спасибі» запобіжить п'ятьом колючим докорам, подарує гарний настрій вам двом.