3 секрети жіночої сексуальності

3 секрети жіночої сексуальностіНа вулиці осінь, всі жінки вже наділи чоботи і довге пальто. Не для кого не секрет, що влітку шанувальників у дам більше, ніж в холодну пору року, але комусь все одно вдається притягувати погляди, незважаючи на закритий одяг. Ось 3 секрети жіночої сексуальності.

1. Прогестерон (гормон материнства) не тільки допомагає зберегти вагітність. Він модифікує жіночу поведінку: вона стає «річчю в собі», носієм нового життя. Проте вагітність неможлива без чоловіка, а чоловік неможливий без призову. Тут вступає естрадіол (гормон сексуальності) - він визначає ті зміни в поведінці жінки, які приваблюють протилежну стать. Ми навіть не знаємо точно, що конкретно - рухи, запахи, тембр голосу або щось ще більш тонке змінюється в жіночому організмі. Але саме ці тонкощі позначають жіночу сексуальність.

2. І якими страшними наслідками обертається порушення балансу між жіночими статевими гормонами! Не тільки втрачаються якості жіночності, сексуальності, жінка стає нервовою, дратівливою чи, навпаки, йде в себе. Багато захворювань може розвинутися: ендокринопатія, гормонозалежність. Тому потрібно уникати порушення балансу.

3. Сексуальність реалізується тоді, коли все добре. Варто отримати якесь захворювання, сексуальність обов'язково знижується. Якщо у людини конфлікти на роботі, у взаєминах - це відіб'ється на статевій функції.