Біле вугілля для схуднення

Біле вугілля для схудненняБіле вугілля - це найсучасніший абсорбент, який широко застосовується в медицині як перший засіб при отруєннях.

Він відмінно зв'язує і виводить з організму шкідливі речовини, токсини, тим самим істотно знижуючи зашлакованість організму. Препарат рекомендують застосовувати як біологічну добавку до їжі. Такий спосіб особливо ефективний в якості додаткової міри при схудненні.

Яким чином слід застосовувати біле вугілля для схуднення, докладно написано в інструкції. Рекомендується за допомогою нього влаштовувати розвантажувальний день хоча б раз в тиждень, щоб втрата ваги проходила м'яко і не доставляла дискомфорту. Напередодні розвантажувального дня необхідно пропити біле вугілля. його дозування: три таблетки три рази в день. На наступний день вживайте в їжу тільки рідину, як можна більше. Підійде вода, компоти без цукру, трав'яні чаї з лимоном або імбиром. Якщо напад голоду буде дуже сильним, на ніч дозволено з'їдати 100-150 грам знежиреного сиру.

Біле вугілля для схуднення значно ефективніше чорного активованого вугілля (за відгуками), воно просте у застосуванні і зовсім без смаку, а його абсорбуючі здібності на порядок вище. Враховуючи співвідношення ціни і якості, багато роблять вибір на користь саме білого вугілля.

Відгуки про біле вугілля для схуднення
У мережі з'являється все більше відгуків про біле вугілля для схуднення. Ось лише мала їх частина:

«Використовую цей препарат два рази на тиждень, роблю розвантажувальні дні. За два місяці вдалося позбутися 10 кілограмів. До цього намагалася худнути на чорному вугіллі, ефект був, але не такий швидкий». Ірина, 32 роки.

«У зв'язку зі зниженим гемоглобіном, запивала біле вугілля гранатовим соком. Через три місяці і кілограми розтанули на проблемних зонах, і рівень заліза в організмі підвищився. Через півроку планую повторити процедуру». Світлана, 21 рік.

«Застосовувала біле вугілля для схуднення в якості додаткового методу, пила в розвантажувальні дні і по одній таблетці для профілактики щодня. Вага хоч і повільно, але йде. До того ж, налагодилася робота шлунково-кишкового тракту, зник дискомфорт у животі, зменшилося газоутворення. Планую приймати препарат і далі». Анастасія, 45 років.


Таким чином, стає зрозуміло, що біле вугілля - це препарат, який здатний не тільки очистити організм, значно знизивши в ньому вміст токсинів, але і позитивно позначається на втраті ваги.
Загрузка...