Кім Кардашьян більше не зможе мати дітей

Як зізналася сама американська зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян, її друга вагітність може закінчитися тим, що їй видаляють матку. Це відбудеться в тому випадку, якщо під час пологів будуть ускладнення.

Кім Кардашьян більше не зможе мати дітей
Новий номер журналу C Magazine вийшов з 34-річною телезіркою на обкладинці і відвертим інтерв'ю всередині. Кім Кардашьян докладно розповіла журналістам про всі труднощі, з якими їй довелося зіткнутися, щоб зачати другу дитину, а також про те, що їй належить пережити.

Не виключено, що після пологів світській левиці доведеться пройти процедуру гістеректомії, тобто операцію з видалення матки. На цьому наполягають лікарі, а саму жінку це трохи лякає. Справа в тому, що при перших пологах у Кім було виявлено прирощення плаценти, але тоді обійшлося без видалення органу. Медики вважають, що ситуація може повторитися, причому в гіршій формі.

«Після перших пологів мені зробили пару невеликих операцій, щоб виправити наслідки збільшення, але через це утворився маленький отвір в матці. Я думаю, саме тому мені було важко завагітніти вдруге», - зізналася співачка. «Це був довгий шлях. Я кожен день о п'ятій ранку приходила до лікаря в Беверлі-Хіллз, щоб здати аналізи і подивитися, чи є у мене овуляція».

Кардашьян сподівається, що на цей раз її вагітність більш здорова і видалення матки все ж можна буде уникнути: «Я не хочу думати про погане, я просто постараюся насолодитися цією вагітністю. Нехай все йде своєю чергою, а потім подивимося, що буде».

Нагадаємо, поповнення в родині Кім та її чоловік Каньє Уест очікують у грудні. У пресі довгий час ходили чутки про те, що їх сина виношує сурогатна мати, а Кардашьян просто сильно поправилася. Щоб розвіяти всі ці домисли, теледіва пішла на радикальні заходи – вона знялася повністю оголеною і виклала знімок, де добре видно живіт, в Instagram. Це селфі стало хітом інтернету.