Чоловікам далеко не завжди потрібен секс

Після того, як дослідники з Університету Карнегі Меллон у США встановили, що дуже інтенсивне статеве життя не робить людей щасливими, серед американців було проведене «сексуальне» опитування. Його результати свідчать, що представники сильної статі не так сильно потребують в сексі, як це часто стверджується.

Чоловікам далеко не завжди потрібен секс
Зокрема, за даними опитування за участю 1000 жителів США, левова частка чоловіків (74% з учасників) часто просто не може займатися сексом з партнеркою і придумує причини, щоб уникнути близькості.

«66% чоловіків повідомили, що далеко не завжди готові до сексу, а 74% зізналися, що їм доводиться придумувати причини, щоб уникнути сексуального контакту, від одного до п'яти разів на місяць», - наводить видання цифри, озвучені дослідниками.

Коментуючи отримані відомості, директор з маркетингу наголосив: поширена думка, що чоловіки хочуть сексу весь час - це стереотип. Через нього чоловіки відчувають навіть почуття провини, їм доводиться приховувати свою незацікавленість в сексі.

«Люди зазвичай очікують, що партнер доставить їм сексуальне задоволення. І коли задоволення скасовується, це дійсно може розчаровувати. Якщо така поведінка стає регулярною, вона може мати катастрофічні наслідки для відносин в парі», - вважає експерт.

Серед причин, до яких чоловіки апелюють, щоб уникнути сексу, використовуються найчастіше такі відмовки: «я втомився / хочу спати», «у мене болить голова», «мені завтра рано вставати / у мене завтра багато роботи», «я погано себе відчуваю / у мене щось болить / я застуджений», «в мене стрес / я занадто засмучений». При цьому третина учасників (34%) зізналися при опитуванні, що партнерка неодноразово викривала їх у брехні з приводу причин відмови від інтимної близькості.

Вдобавок, більше половини чоловіків - учасників опитування, повідомили, що їх ухилення від занять сексом і брехня з цього приводу псують стосунки з партнеркою, а 30% і зовсім заявили, що вони вже близькі до розставання.