10 дивних фактів про помаду, про які ти не чула

Це один із найбільш продаваних б'юті-продуктів у світі і косметичний засіб, без якого більшість жінок не вийде з дому. Губна помада залишила свій відбиток в житті всіх жінок (і чоловіків), нею користуються вже понад 5000 років.

10 дивних фактів про помаду, про які ти не чула
Сьогодні, 30 липня, у всьому світі відзначають міжнародний день помади (так, він дійсно існує), тому ми вирішили поділитися з тобою десятьма дивними фактами про цей засіб макіяжу.

70 тис .: кількість жуків, що було потрібно для отримання 400 грам кармінового барвника, з якого створювали помаду для Клеопатри.

1880: рік, в якому марка Guerlain представила першу комерційно успішну помаду, вона складалася з грейпфрута, змішаного з маслом і воском.

1915: рік, в якому помада вперше надійшла в продаж в тому вигляді, в якому ми її знаємо зараз - в довгастих металевих тюбиках.

58: відсотків жінок, які мали в своїй косметичці мінімум один тюбик губної помади в 1938 році.

98: відсотків жінок, які володіють щонайменше, одним тюбиком губної помади в 1950 році.

1959: рік, в якому Конні Френсіс заспівала свою найзнаменитішу пісню "Lipstick on Your Collar" (помада на твоєму комірці).

$ 93 млн: таку кількість грошей витратили американські жінки на помаду в 1959 році.

1770: рік, в якому британський парламент прийняв закон, що забороняє фарбувати губи, в ньому говорилося, що "жінки можуть бути визнані винними в спокушанні одружених чоловіків за допомогою косметичних засобів, їх можна судити за чаклунство".

1996: рік, коли уряд Куала-Лумпур в Малайзії ввів заборону на надмірне використання губної помади, стверджуючи, що "це спосіб підштовхнути до незаконного сексу".

$ 380 млн: кількість грошей (на сьогоднішній день), переданих до фонду для людей хворих на ВІЛ / СНІД з продажу найпопулярніших помад світу - лінійки MAC Viva Glam.