Знайдено унікальне еротичне фото Мерилін Монро

Виявлено раритетне еротичне фото Мерилін Монро. Знімок був зроблений в 1949 році, тоді 22-річна актриса опинилася без роботи і насилу зводила кінці з кінцями.

Знайдено унікальне еротичне фото Мерилін Монро
Вона погодилася знятися для календаря в оголеному вигляді всього за $ 50. Через 2 роки, коли Монро стала знаменитою, це фото з'явилося на обкладинці журналу Playboy. Пізніше оригінал кольорового зображення вважався втраченим назавжди, а тепер він знайдений і буде вперше представлений на виставці.

Культовий знімок Мерилін Монро в стилі ню був зроблений Томом Келлі. Щоб модель не нервувала, на знімальному майданчику була присутня дружина фотографа. Актрисі було соромно і ніяково, і щоб її не впізнали, вона попросила максимально змінити її обличчя і підписати знімок «Мона Монро».

Коли популярність легендарної блондинки почала зростати, провокаційне фото поставило під удар її кар'єру в кіно. Пізніше в книзі Джорджа Барріса «Мерилін: Її життя її ж словами» було наведено слова секс-символа середини XX сторіччя, що пояснюють її вчинок: «Це було зроблено від розпачу. Пристойні дівчата не позують в оголеному вигляді».

Громадськість їй поспівчувала, а власник Playboy Х'ю Хефнер викупив фото за $ 500 і помістив його на обкладинку першого в історії випуску журналу, проданого тиражем в 50 000 примірників.

Оригінальний знімок в кольорі тепер буде гастролювати по країні завдяки американської компанії Limited Runs. На виставці також представлять інші фотографії зірки, які будуть доступні для покупки. Очікується, що виручка складе мільйони доларів.