Що робить жінку сексуальною - секрети Діти Фон Тіз

Чому одна дівчина легко зводить чоловіків з розуму, а інша, навіть прикладаючи масу зусиль, залишається непоміченою? Ікона стилю, королева бурлеску і істинна діва Діта Фон Тіз знає відповідь.

Що робить жінку сексуальною - секрети Діти Фон Тіз
Впевненість в собі

«Багато хто не розуміє, що значить бути сексуальною. Впевненість у собі і сприйняття несхожих з оточуючими рис - ось що робить нас по-справжньому спокусливими».

Харизма

«Якщо запитати у жінок, в чому справжня сила слабкої статі, багато хто відповість: симпатична мордочка. Чоловіки ж з цим не згодні. Їх приваблює шарм, розум і харизма, а зовсім не ідеальна зовнішність. Внутрішня сила, розум і почуття гумору лежать в основі сексуальності. Великі спокусниці історії розуміли: щоб бути бажаною, недостатньо бути просто привабливою або збудливою. Тому ви не повинні вибирати між сексуальністю і розумом, ви просто повинні зрозуміти, що ваш внутрішній світ багато в чому і формує ту саму сексуальність».

Розслабленість

«Коли мені ліньки фарбуватися, я просто наношу помаду, прибираю волосся в шиньйон і вдягаю сонячні окуляри. Дивно, як всього одна пара хороших очок може створити шикарний вигляд! Ще буває, що я нічого не надягаю під пальто, якщо збираюся в овочеву лавку або в булочну. Мені просто іноді занадто важко вибрати сукню для подібних походів. Вже краще я піду голою!».

Загадковість

«Є речі, про які ваш чоловік не повинен навіть здогадуватися. Наприклад, те, що перед побаченням ви вищипуєте волоски навколо сосків».

Красива білизна

«Кожній з нас потрібно хоча б трохи часу, щоб витратити його виключно на себе. Уявляєте, ви займаєтеся своєю звичайною справою, роботою в офісі чи вдома і в той же час знаєте, що у вас є маленький секрет. Цей секрет - чудова нижня білизна. Красива білизна - це не те, що ви повинні надягати для свого коханця. Ви повинні носити її для себе».