Ксенія Собчак назвала відомого актора геєм

Світська левиця Ксенія Собчак розкрила таємницю ще одного гея з шоу-бізнесу. Ним виявився 26-річний телеведучий, актор і відомий діджей Артем Корольов. Назвавши хлопця «найактивнішим гейактивістом тусовочної Москви», Ксюша закликала толерантно ставитися до сексменшин і виступила за легалізацію в країні одностатевих шлюбів.

Ксенія Собчак назвала відомого актора геєм
Артем Корольов опублікував у своєму блозі пост, де розповів про прийоми дівчат, якими вони користуються при спілкуванні з хлопцями. Актор зазначив, що і сам періодично потрапляє в павутини таких спокусників. Саме ці слова викликали бурю емоцій у Ксенії Собчак.

«Цей пост - яскраве підтвердження того, чому так важливо толерантно ставитися до сексменшин, як важливо приймати закони, які дозволять їм не відчувати себе «в опалі», - написала скандальна телеведуча.

Прослизнула в її думках і ще одне ім'я: «Артем Корольов, один з найактивніших гейактивістів тусовочної Москви, колишній «близький друг» Ашота Габрелянова, змушений писати ці принизливі пости про жіночу увагу, тому що знає - звільнять, якщо зробить coming out».

Ксенія Собчак назвала відомого актора геєм
Ксюша зазначила, що ці хлопці не повинні страждати через те, що в нашій країні негативно ставляться до геїв. Російське суспільство вона назвала відсталим і нетолерантним, в якому доводиться вступати в фіктивні шлюби з дівчатами, щоб не відчувати на собі косих поглядів. Підсумувала вона свій пост тим, що запропонувала ввести закон, «який був прийнятий в США і в багатьох цивілізованих країнах».

Підписники журналістки почали з нею дискусію з цього питання і звинуватили її у розголошенні особистого життя людини: «Це треба ж було так хлопця з потрохами здати .... Мда .... Жорстоко по відношенню до нього ... Не думаю, що його матері буде це приємно читати», «Навіщо про це публічно писати? Нехай займаються цим вдома», «Якщо це правда, то відкривати подробиці чужого інтимного життя, яким б воно не було - це верх непристойності». Зустрівши несхвалення, телеведуча видалила свій пост.

Нагадаємо, що деякий час тому Собчак звинувачувала в подібній поведінці Валерію, а тепер сама йде по її стопах. Ведучій тоді не сподобалося, що співачка відкрито назвала геями Бориса Моїсеєва і Сергія Пєнкіна: «Валерія зайнялася стукацтвом. У нашій країні це не ново. Здала хлопців».