Найкращий омолоджуючий засіб для жінок - секс

Шотландські дослідники назвали секс найкращим омолоджуючим засобом, особливо для жінок. Він не тільки допомагає прекрасній статі залишатися у формі, але і здатний кардинально міняти зовнішність. З регулярним статевим життям можна візуально скинути кілька років.

Найкращий омолоджуючий засіб для жінок - секс
У дослідженнях експертів взяли участь кілька десятків жінок. Всі вони займалися любов'ю не рідше трьох разів на тиждень. За словами вчених, виглядали ці жінки як мінімум років на чотири молодше своїх ровесниць.

Омолоджуючий ефект сексу знайшов відразу чотири пояснення. За старіння нашого організму відповідає кортизол, а його дію здатні заблокувати ендорфіни (гормони щастя), які у великій кількості виробляються під час оргазму. Та й ті речовини, які під час сексуальної активності виділяються з потом, зволожують шкіру і наповнюють її здоровим сяйвом.

Секс - ефективні ліки від безсоння, яке, як відомо, негативно позначається на зовнішньому вигляді. Це другий момент. Третє і четверте пояснення полягає в тому, що статевий акт усуває набряклість навколо очей, а також насичує організм киснем в той момент, коли у жінки частішає дихання.

Дослідники також помітили, що сексуально незадоволені жінки мають вкрай низькі показники тривалості життя та добробуту. Зі слів експерта, дами часто не вважають це питання важливим, хоча насправді це вагомий привід звернутися за консультацією до лікаря.