Співачка Камалія показала доньок-близнючок

Після запису нових композицій і зйомок відеокліпу дружина мільярдера Мохаммада Захура відправилась до Туреччини, а потім полетіла з доньками-близнючками у Грецію. Зірка повідомляє шанувальникам про свою подорож і ділиться новими фотографіями в соціальних мережах.

Співачка Камалія показала доньок-близнючок
Спочатку Камалія з коханим чоловіком вирушила до Туреччини і як слід відпочила на сонячному узбережжі. Потім відома блондинка з дітьми полетіла в Грецію і по прибуттю розмістила в блозі кілька фотографій з малечею. Знімок з Арабеллою і Мірабеллою був зроблений у дитячому басейні. Камалія не захотіла показувати обличчя доньок. Вона сфотографувала їх зі спини і зазначила, що молодша донька більше схожа на неї.

Читайте також: Ані Лорак відмовляється співати в ресторанах чоловіка

Нагадаємо, Камалія вийшла заміж у 2003 році. Співачка давно мріяла народити дітей британо-пакистанському бізнесменові Моххамаду Захуру, але через проблеми зі здоров'ям не могла пізнати щастя материнства. Минулого літа стало відомо, що зірка готується вперше стати мамою і носить під серцем двох доньок. 6 вересня в одній з елітних київських клінік Камалія народила Арабеллу і Мірабеллу.

Співачка Камалія показала доньок-близнючок
Загрузка...