Якщо чоловік не дзвонить з відрядження

Якщо чоловік не дзвонить з відрядженняЯкщо чоловік не дзвонить з відрядження, що робити і думати вірній дружині в такій неприємній ситуації? Як себе вести і не ревнувати, якщо чоловік у відрядженні, докладно описує дана стаття.

У сучасному світі кожному чоловікові доводиться крутитися, щоб заробити грошей на безбідне існування своєї сім'ї. Роботи, як відомо, бувають різні, а деякі з них навіть мають на увазі тривале розставання з сім’єю.

Відрядження - це неприємна новина для жінки, але довгоочікувана подорож для чоловіка. Чому? Справа в тому, що чоловікам іноді просто необхідно змінити обстановку і розвіятися. Якщо зробити це не виходить в стінах рідного будинку або ж на батьківщині, то поїздка в інше місто як раз і забезпечує ті нові враження і моральний відпочинок від сім'ї. При цьому чоловік чітко розуміє, що їде заробляти гроші. Розуміє це і його друга половинка, яка, скрегочучи зубами, погоджується на таке незаплановане розставання.

Однак, як відомо, жінки бувають різні, але більшість відрізняється підозрілістю, панікою і поганими передчуттями. Тільки чоловік за поріг, а вона вже уявляє собі, як він на вокзалі з коханкою в поїзд сідає. Звичайно, такі важкі думки до добра явно не доводять, оскільки не тільки помітно псують настрій на весь період відрядження чоловіка, але і роблять жінку нервовою та дратівливою і навіть агресивною до всіх оточуючих. Це в корені неправильний підхід, який обов'язково необхідно переглянути.

В цілому, якщо чоловік у відрядженні, то можна розслабитися, вважаючи таке розставання можливістю відпочити від кухні та у спосіб освіжити минулі почуття. Дійсно, за цей час можна не тільки скучити, але і зрозуміти, що чоловік - найкращий чоловік на землі. До того ж жінка завдяки мобільному зв'язку завжди може подзвонити своєму коханому і поцікавитися, як його настрій і справи. А там вже по голосу і діалогу робити певні висновки.

Однак що думати, якщо чоловік не дзвонить з відрядження? Ситуація невизначена і лякає, адже відразу виникає питання, а чим він там так сильно зайнятий? Варіанти в голову приходять несподівані, починаючи з келишка пива з колегою в барі і закінчуючи сексом з незнайомкою в своєму номері. Тут жіноча фантазія не знає меж, але що ж робити скривдженій жінці?

Насамперед, необхідно взяти себе в руки і не давати емоціям верх, тим більше не дзвонити родичам і подругам з гучною заявою про розлучення. Не варто в даному випадку виносити сміття з хати, але й сидіти склавши руки теж не рекомендується. Якщо чоловік вирішив просто перевірити свою дружину, то йому буде дуже прикро і неприємно бачити взаємне мовчання мобільного телефону.

Жінка не повинна надзвонювати йому з претензіями, адже мало які труднощі у нього могли виникнути в незнайомому місті, так і скандали по телефону, як правило, нічим хорошим не закінчуються. Краще всього відправити парочку перевірочних повідомлень з невинним запитанням: "А куди це зникло моє сонечко" або "Відгукнись улюблений".

У чоловіків інстинкт самозбереження працює чудово, тому в таких милих рядках кожен чоловік обов'язково розгляне приховану загрозу своєму здоров'ю, тому тут же знайде хвилинку у своєму щільному графіку і зв'яжеться з дружиною. Звичайно, йому доведеться вислухати про всіх свої недоліки, проте ситуація буде "замята" без пролиття крові і жертв.

Якщо ж благовірний ніяк не відреагує на романтичні повідомлення, то не варто відразу "розривати" йому телефон своїми дзвінками, оскільки не виключено, що саме в цей момент він веде серйозні переговори і забезпечує світле майбутнє своєї сім'ї. Так ще можна і залишитися винною за власну спритність і недовіру. Так що час у даному питанні - важливий порадник. Але, якщо дзвінка не було протягом декількох годин, можна потурбуватись і набрати знайомий номер.

Відсутність зв'язку - це ворог сімейного життя, оскільки приємний голос оператора в трубці лише підсилює підозри про зраду. Жінка рідко подумає, що телефон розрядився, а благовірний не поставив його на заряду. Їй, звичайно ж, краще думати, що в цю хвилину він зраджує, а мобільний відключив, щоб не відволікатися від настільки дивовижного процесу. Такі думки також з'їдають, тому їх варто гнати геть.

У будь-якому випадку. важливо дочекатися, коли "абонент знову буде на зв'язку" і ось тоді вже повідомити йому про все, що в душі накопичилося. Розмова буде не з приємних, зате благовірний зрозуміє, що зробив фатальну помилку і надалі вже точно ніколи її не повторить. До речі, якщо дружина ще образиться, то без подарунка і вибачень з відрядження краще не повертатися.

Проте в сім'ях зустрічаються і більш глобальні проблеми, коли чоловік їде всього на один день у відрядження, при цьому не вважає за потрібне взагалі дзвонити додому. У чомусь це вина виховання і дружини, адже, створюючи сім'ю, жінка повинна була пояснити, що їй буде не приємно, і як йому слід поводитися в адресу до неї. Якщо такого діалогу не було, або благовірний пропустив його повз свої вуха, навчити його дзвонити додому вже практично неможливо. у багатьох сім'ях така поведінка - причина всіх скандалів, причому багато чоловіків принципово ігнорують жіночі прохання, боячись в один прекрасний день стати підкаблучниками.

В цілому, такі стосунки приречені, оскільки з боку чоловіка просто присутня неповага до коханої жінки і навіть якась черствість, яка не дає зрозуміти всі її почуття і настрій. Крики і скандали тут навряд чи допоможуть, оскільки очевидно, що чоловік зайняв зручну йому позицію.