Як робити компліменти чоловікам?

Багато хто звик вважати, що прийнято робити компліменти дамам. А між тим, чоловіки так само, як і жінки, чекають визнання, схвалення і підвищення самооцінки. Так чому б не потішити чоловіче самолюбство? Панночка пропонує вам пройти невеличкий майстер-клас з мистецтва тонких лестощів чоловікам.

Як робити компліменти чоловікам?

Чим корисні компліменти для чоловіків?
Якщо жінці вміло сказаний комплімент піднімає настрій, то чоловіка він просто окрилює, перетворює у справжнього лицаря, готового здійснювати подвиги і згортати гори на своєму шляху. Інакше кажучи, чоловік сприймає комплімент як керівництво до дії.

Крім того, комплімент надає чоловікові впевненості, налаштовує на потрібний лад (наприклад, якщо йому належить важлива подія), рятує від самобичування, наговарювання на себе дурниць, тішить самолюбство (особливо, коли чоловік напрошується на комплімент), відволікає від песимістичних та інших непотрібних думок, концентрує увагу на жінці (підходить для чоловіків, які у спілкуванні «витають у хмарах»).

Також за допомогою компліментів жінка може знайомитися, фліртувати з чоловіком, заповнювати паузи в спілкуванні, знаходити нові теми для бесіди, пом'якшувати чоловічу критику і багато іншого.

Яким має бути комплімент чоловікові: 9 секретів

1. Своєчасним

Запам'ятайте, коли і за яких обставин краще всього говорити чоловікові компліменти:

На святах і заходах.
Коли необхідно підняти чоловікові самооцінку, налаштувати на потрібний лад, врятувати від песимізму.
Коли чоловік дуже хвилюється.
Коли чоловік налаштований на обмін люб'язностями, наприклад, зробив комплімент вам.
Коли чоловік напрошується на комплімент. Так нас всіх учили, що випрошувати що-небудь соромно і заохочувати таку поведінку - нерозумно. Але якщо справа стосується компліменту, подаруйте його чоловікові, і це окупиться вам з лишком.

2. Істинно чоловічим
Чим чоловіки найбільше пишаються? Силою, мужністю, сексуальністю, професійними успіхами, дотепністю, широким кругозором, інтелектом, захоплюючими хобі. Подумайте, що з усього цього найбільш характерно для вашого чоловіка? Придумайте для чоловіка комплімент і обов'язково похваліть його.

Важливо: бажаючи похвалити зовнішність чоловіка, не дуже захоплюйтеся. Більшість чоловіків оцінка зовнішності не чіпає.

3. Іменним
Перш, ніж сказати комплімент, зверніться до чоловіка на ім'я / ім'я та по батькові. Ніжне звернення для близьких і рідних чоловіків (милий, єдиний, коханий) матимуть ще більший ефект.

Важливо: говорячи комплімент, дивитися чоловікові в очі, а не в підлогу і не в сторону. Чоловік повинен бути впевнений у вашій серйозності.

4. Чесним
Хваліть чоловіка тільки за досконалу діяльність, і тільки за ті переваги, які у нього дійсно є. Не варто нічого придумувати, видаючи бажане за дійсне. Наприклад, якщо ваш чоловік хворіє або фізично слабкий і насилу дотяг до будинку важкі сумки з продуктами, не варто йому говорити, що він Геракл. Краще відзначте, який він господар, відповідальний і що без нього ви нікуди.

Важливо: супроводжувати комплімент посмішкою і теплим (можна збентеженим) поглядом. Комплімент, сказаний без теплоти, що може розцінюватися чоловіком як брехня, неприкриті лестощі або насмішка.

5. Недвозначним
Чоловіча логіка любить конкретику, а тому конкретизуйте комплімент. Якщо хочете похвалити його неповторний характер, відмітьте ті риси, які вам подобаються.

Важливо: не варто говорити «Яка ти незвичайна людина», чоловік може подумати, що ви над ним жартуєте, высміюєте його дивацтва і тп.