Якою може бути дружба між чоловіком і жінкою

Мало хто вірить в дружбу між чоловіком і жінкою. Однак, грунтуючись на симпатії, а не на сексуальному потягу, подібна дружба все ж існує.

Якою може бути дружба між чоловіком і жінкою
1. Найчастіше такі друзі приходять з дитинства, ви знайомі з пелюшок і вона мало не єдина людина, яка тебе дійсно знає. Вона терпить твої дурні витівки на зразок запізнень і жартів, які мало кому зрозумілі. Її не дивують багато вчинків і слова, і завжди має в запасі пару смішних історій з вашого дитинства. Вона може підняти настрій, підтримати і не буде критикувати даремно. Вона вміє підштовхнути тебе до того, що ти давно не наважувався зробити, будь то нова зачіска або робота.

2. 100% френдзона - ти її поважаєш як людину, але ніколи не розцінював як дівчину. Вона може бути твоєю колегою, хоча у вкрай рідкісних випадках це може бути і колишня, з якою ви розійшлися друзями. Вона стає засланим козачком в інший світ - відкриває завісу таємниці незрозумілої поведінки протилежної статі, ділиться якимись хитрощами і премудростями.

3. Найважливіше - чесний друг. Саме вона зможе сказати чесно, що сьогодні ти виглядаєш не дуже, ця краватка ну зовсім не підходить, а черевики давно пора змінити. Але крім цього вона єдина, хто може чесно сказати про помилковий вибір, який може вплинути на твоє майбутнє. У результаті виявляється, що вона - той, хто готовий говорити правду, якою б гіркою вона не була. Але не вивалює її дощем на голову, а знаходить правильні слова для того, щоб ти задумався над змінами в житті.