Наталя Водянова народить п'яту дитину

Модель зізналася, що не збирається зупинятися на досягнутому і незабаром планує подарувати цивільному чоловікові Антуану Арно ще одного малюка. Наталя Водянова заявила, що абсолютно готова до цього кроку.

Наталя Водянова народить п'яту дитину
До своїх 33 років Наталя Водянова встигла побудувати блискучу кар'єру і стати однією з найвідоміших і найвпливовіших персон не тільки в Росії та Україні, але і за кордоном, заснувати і розвинути благодійний фонд «Оголені серця» і стати щасливою мамою чотирьох дітей. Як виявилося, всесвітньо відомій моделі цього недостатньо, і в недалекому майбутньому вона і її обранець Антуан Арно планують поповнення в сімействі. Про це сама Наталя розповіла в ексклюзивному інтерв'ю.

У відвертій розмові з журналістом Водянова зізналася, що не має наміру зупинятися на досягнутому і рішуче налаштована знову стати мамою. «Ми плануємо народити п'ятого», - заявила Наталія. До слова, модель і французький мільярдер вже виховують спільного сина Максима і трьох дітей Наталії від першого шлюбу з британським аристократом Джастіном Портманом - синів Лукаса і Віктора, а також дочку Неву.

Цікаво, що Наталя Водянова і її супутник життя не поспішають офіційно реєструвати шлюб. Сама 33-річна знаменитість визнає, що їх з Антуаном Арно відносини важко назвати типовими, але все ж вони щасливі разом без будь-яких формальностей. «У нас була не зовсім любов з першого погляду. Спочатку я відкрила для себе виключно талановитого, багатогранного, чуйного і творчого чоловіка, - згадує Наталя. - Як він грає на фортепіано! Мені було цікаво дізнаватися його. А коли я усвідомила, наскільки він прекрасний, то закохалася без пам'яті. Правда, на початку стосунків у нас, як і у багатьох пар, був період, коли кожен тягнув ковдру на себе. Антуан - розпещений жіночою увагою чоловік, він звик, що жінки хочуть бути поряд з ним. Я теж хочу бути з ним поруч, але я дуже незалежна. І для мене стосунки на рівних - це пріоритет ».