Як залучити чоловіка: поради екстрасенса

Часто після розлучень з коханими, жінки вже не вірять у те, що вони зможуть бути щасливими, що вони зможуть зустріти свою другу половинку ... Як залучити в своє життя нового чоловіка?

Як залучити чоловіка: поради екстрасенса
Якщо ви хочете зустріти кохання всього свого життя, можна скористатися порадами експерта, екстрасенса і біоенергетика.

Якщо ви хочете, щоб у вас почалися нові відносини, ясновидиці радять викинути з дому всі непотрібні і старі речі. А також пустити в своє життя нову і світлу енергію.

У дуже багатьох будинках санвузол розташований в південно-західній частині будинку. І саме південний захід пов'язаний з жіночою енергією. Виходить, відбувається ніюи відтік вашої жіночої енергетики і це ускладнює особисте життя. У такому разі краще зробити перекривання цих стоків. Можна червоним маркером або червоним скотчем провести смугу, яка і як би перекриє цей відтік. І ще не можна в цих місцях використовувати зображення самотніх жінок - це як би приречення на самотність на все життя. Це ж стосується і всіляких статуеток.

Також часто на шляху самотніх жінок зустрічаються одружені чоловіки, які всіляко це приховують. У більшості випадків про це стає відомо, коли жінка вже закохана до безтями і не уявляє своє життя без цієї людини. Є порада і на цей випадок:

Перше, що повинна зробити кожна дівчина - розібратися для чого чоловік з'явився в її житті. Наприклад, можна на побачення надіти прикраси з синім лазуритом (камінь). Він завжди допоможе жінці бути більш чутливою і якщо є небезпека, він про це обов'язково попередить. Головне - вчасно прийняти правильне рішення.