Екс-чоловік Сєдокової живе за рахунок заощаджень бабусі

Бізнесмена Максима Чернявського, колишнього чоловіка Анни Сєдокової, часто називають мільйонером і успішним підприємцем. Близькі до «олігарха» джерела вперше розвіяли міф про його фінансове благополуччя і розповіли про складне матеріальне становище молодої людини.

Екс-чоловік Сєдокової живе за рахунок заощаджень бабусі
Екс-чоловіка відомої співачки завжди вважали одним із найбагатших наречених, що насправді мало схоже не правду. Ні про які мільйони не може бути й мови. Як з'ясувалося, власник будівельної компанії в Лос-Анджелесі мав серйозні фінансові труднощі. Бабуся вирішила допомогти онукові і виділила йому капітал, яким Чернявський не зміг вміло розпорядитися. Бізнес незабаром прогорів і колишній коханий Седокової не міг самостійно впоратися з проблемами.

Близькі до Максима джерела також стверджують, що він ніколи не був мільйонером. Колеги та партнери прозвали його «пятирублевым» за надмірну жадібність. Він сподівався виправити своє становище за допомогою багатої нареченої, але шлюб з найпопулярнішою виконавицею з тріском провалився. На даний момент Анна щаслива з новим бойфрендом, а Максим став головним героєм рейтингового шоу «Холостяк».