Ідеальний вік для початку сексуального життя

Людина, незалежно від її статі, досягає фізичної та психологічної зрілості у віці 18-19 років. Саме цей період вчені вважають кращим для вступу в статеве життя. Щоб довести це, фахівці провели дослідження.

Ідеальний вік для початку сексуального життя
У науковій роботі американських вчених взяли участь 5000 молодих людей у ​​віці від 14 до 25 років. Всім добровольцям довелося відповідати на питання інтимного характеру, а потім анкети з цими даними були ретельно проаналізовані.

У результаті виявилося, що близько 50% опитаних хлопців і дівчат мали перший сексуальний досвід, коли їм не було ще й 16 років. Така рання інтимна близькість, в силу недостатньої проінформованості підлітків, відбувалася без використання засобів контрацепції. Причому більшість із молодих людей навіть не були близько знайомі зі своїм статевим партнером.

Ті, хто почав займатися сексом в 16-21 рік (а таких виявилося 39%), поставилися до свого інтимного життя більш серйозно. 60% з цієї групи користувалися презервативами, а 40% перебували зі своїми першими чоловіком чи жінкою в тривалих відносинах.

Тих, хто розлучився з невинністю після 21 року, нарахували тільки 10%. І це непогано, так як пізній сексуальний досвід вченими також не скаржиться. Це може призвести як до гормональних порушень, так і до серйозних психологічних проблем. А от надто раннє статеве життя загрожує незапланованою вагітністю, венеричними захворюваннями і рядом інших негативних наслідків. Оптимальним віком для початку сексуального життя, фахівці вважають 18-19 років.