Як візуально збільшити губи за методом Мерилін Монро

Злегка припухлі губи секс-символа Мерилін Монро були еталоном для жінок і в 50-х, і зараз. Ти можеш стати щасливою власницею красивих губ і без допомоги пластичного хірурга.

Як візуально збільшити губи за методом Мерилін Монро
Техніка контуринга тільки зараз стала популярна не тільки в beauty-середовищі. За допомогою декількох відтінків тонального крему будь-яка дівчина може скорегувати свої недоліки і перетворити риси обличчя. Але чула ти що-небудь про контуринг губ? Однією з перших, хто спробував збільшити губи за допомогою макіяжу стала Мерилін Монро. Актриса використовувала кілька тонів помади та блиску, щоб додати губам об'єм.

Крок 1. Почни з зволожуючого бальзаму, потім обведи контур губ олівцем шоколадного відтінку. Таким чином ти створиш ілюзію глибини.

Крок 2. Затонуй губи олівцем червоно-цегельного відтінку. Особливу увагу приділи куточкам рота. Фарбуй губи маленькими штришками, починаючи від контуру і до центру.

Крок 3. Прийшов час нафарбувати губи яскраво-червоною помадою. Почни з центру губ, але будь обережна біля контурів, щоб не зіпсувати ефект глибини макіяжу. Фарбуй невеликими мазками, а потім розтушуй пензликом.

Крок 4. Нанеси на центр губ кремовий хайлайтер. Для цього ти можеш використовувати пензлик або палець. Такий трюк візуально збільшить губи.

Крок 5. Останній штрих - зволож губи бальзамом з рожевим відтінком.