Принц Вільям і герцогиня Кетрін вже дали ім'я новонародженій дочці

Герцог і герцогиня Кембриджські Вільям і Кетрін оголосили ім'я своєї другої дитини - дочки, яка народилася на днях. Новонароджену принцесу назвали Шарлотта Елізабет Діана, йдеться в заяві Кенсингтонського палацу в Twitter.

Принц Вільям і герцогиня Кетрін вже дали ім'я новонародженій дочці
Багато в Великобританії очікували, що одним з імен дівчинки стане саме Діана - на честь покійної матері герцога Кембріджського Вільяма, принцеси Діани.

У суботу дружина британського принца Вільяма народила дочку. Таким чином, у королеви Єлизавети II стало п'ять правнуків. Принцеса Шарлотта займе четверте місце в черзі на британський престол після діда, батька і брата.

Королівський монетний двір представив пам'ятні монети номіналом п'ять фунтів стерлінгів на честь принцеси, повідомляє BBC.

Первісток подружжя принц Джордж народився 22 липня 2013 року. Він став третім у черзі на британський престол після свого діда принца Чарльза і батька. В очікуванні первістка публіка гадала, якої статі буде дитина, якого числа царське дитя з'явиться на світ і яке отримає ім'я. Народження маленького принца Джорджа, фотографіями якого зворушувався весь світ, викликало бум на ринку британської сувенірної продукції.

Британський Центр дослідження роздрібних продажів підрахував, що загальний ефект для економіки від народження принца оцінювався в 240 млн фунтів. "Ефект принцеси", за розрахунками експертів, буде вдвічі скромніші - 120 млн фунтів.