Які вправи роблять ходу сексуальною

Красива талія, попа і груди - це, безсумнівно, дуже важливо. Але приводячи своє тіло в форму, не забувайте про те, як виробити правильну ходу. Робіть цей простий комплекс вправ, щоб вам услід оберталися чоловіки.

Які вправи роблять ходу сексуальною
1. Ходіть 1 хвилину на носочках, при цьому руки на поясі, лікті відведені назад.

2. Щоб закріпити результат, ходіть по квартирі з книгою на голові. Це не тільки вдосконалить вашу ходу, але і поліпшить поставу.

3. Крокуйте з п'яти, перекочуючись на носок, при цьому коліна тримайте зігнутими. Робіть вправу одну хвилину.

4. Вправа велосипедик - стаємо на носки і по черзі опускаємося на ступні, згинаючи в коліні протилежну ногу - повторіть рух 25 разів.

5. Ковзайте по підлозі лівим носком, при цьому піднімайтеся на правий носок на зігнутому коліні - перенесіть вагу на ступню. Повторіть вправу на кожну ногу по 5 разів.

6. Швидко побігайте по кімнаті на носках приблизно 1 хвилину (м'яко, щоб не чули сусіди знизу), повторіть третю вправу в прискореному темпі.

7. Якщо вмієте - станцюйте вальс з уявним партнером (2-3 кола по кімнаті).

8. Поставте ноги на ширину плечей, при цьому ліва нога повинна бути на носочку, а права - на п'яті - по черзі міняйте положення 10 разів.

9. Чергуючи ноги, «колупайте» носком підлогу, здійснюючи кругові рухи. Потім, ніби циркулем, описуйте півколо на місці.

Існують вправи в позі лежачи, щоб підправити ходу.

10. Човник. Лежачи на животі, зігніть ноги в колінах, підніміть їх, в той же час відведіть руки назад і захопіть носочки.

11. Рівно витягніть ноги і руки, одночасно піднімайте і затримайтеся так на 10-15 секунд. Головне, витягайте носочки.