Гінекологи розповіли, чого пацієнтам не варто соромитися

А ви про що думаєте, коли перебуваєте в кабінеті у гінеколога з розсунутими ногами? Ви думаєте, що запитати у лікаря про своє здоров'я або переживаєте, як ви виглядаєте? Насправді, багато хто думає якраз про останнє, хоча не варто хвилюватися, лікарі ще й не таке бачили.

Гінекологи розповіли, чого пацієнтам не варто соромитися
Сексуальне життя

Чи не боїтеся відповідати на такі питання, як: «скільки партнерів у вас було? ", "чи зраджуєте ви дружину?» «Користуєтеся ви презервативами?» Лікар не збирається вас критикувати, а хоче лише допомогти.

Волосся

Забули зробити депіляцію в зоні бікіні і поголити ноги? Лікаря це не цікавить.

Дивний запах або свербіж

Чи не боїтеся про це говорити. Якщо вас щось турбує або ви помітили які-небудь зміни, скажіть про це обов'язково гінекологу, тоді він зможе вам допомогти.

Зовнішній вигляд статевих органів

Не соромтесь! У всіх статеві органи виглядають по-різному: різного розміру, кольору, форми. Це нормально!

Проблеми в ліжку

Якщо вас не задовольняє секс, обговоріть це з лікарем. Дослідження показують, що близько 30 відсотків жінок відчувають біль під час сексу.

Захворювання, що передаються статевим шляхом

Якщо ви просите гінеколога провести тест на наявність хвороб, що передаються статевим шляхом, лікар не думає, що ви не вибагливі у своїх партнерах. Швидше, лікар думає, що має справу з розумним пацієнтом.

Міняємо лікаря

Жінка повинна довіряти своєму лікарю і відчувати себе з ним комфортно. Якщо ви відчуваєте, що лікар критикує або звинувачує вас, краще поміняйте його.