Шість чоловічих секретів, які повинна знати кожна жінка

Дорогі читачки, прочитайте ці одкровення від чоловіків і, можливо, ви станете розуміти їх небагато краще.

Шість чоловічих секретів, які повинна знати кожна жінка
1.Ми не завжди знаємо, за що вибачаємося, але найчастіше робимо це, щоб уникнути ваших істерик.

Ми дійсно шкодуємо. І навіть якщо поняття не маємо за що! Просто з пелюшок нам говорять про те, що в будь незрозумілій ситуації чоловікам варто так робити.

Так що, якщо ви сердиті на нас - скажіть це нам, адже без вашої допомоги ми ніколи в житті не здогадаємося. Тому, що якщо ви не поясните нам це, то нам доведеться знову плутатися, повторюючи одну й ту ж помилку.

2. Ми не маємо поняття, чого ви хочете.

Нам складно розібратися, бути нам більш чи менш чутливими. Який у вас смак на ювелірні прикраси? Повнить вас це плаття чи ні? Або йде вам цей колір? Ми не знаємо! Допоможіть нам і скажіть самі!

3. Ми дійсно вважаємо, що ваша симпатична і харизматична подруга досить приваблива, але нам вона байдужа.

Давайте подивимося детальніше. Ви знаєте, що вона приваблива, ми теж це знаємо, і вона в тому числі. І чому будь-який простий діалог з нею сприймається вами як флірт? Серйозно, а як щодо вас самих, ви ж теж фліртуєте!

Погляньте на проблему з іншого боку: якби ви не були нашою половинкою, вона б нами не цікавилася б зовсім. Та й до того ж, нам самим все одно, адже є ви.

4. Є причини, через які ми не хочемо нічого говорити.

а) Можемо бути чимось незадоволені. Наприклад, ви говорите, як хтось із ваших знайомих чоловіків добре грає в теніс або футбол. Що нам робити з цією інформацією, і що на неї відповісти? Ми просто образимося на те, що ви не хвалите нас, і станемо дутися. Дитячість, так, але нам подобається.

б) Можливо, ми думаємо про життя, його сенс та інші речі. У нас багато глибоких думок, які вимагають часу.

в) Нам просто нічого сказати, бо є речі, на які складно висловити варту думку.

5. У нас певний «тип»


Якості, які здаються нам привабливими в дівчатах не можна віднести в якийсь певний «тип». Серйозно! Ви - наш тип. І давайте закриємо цю тему.

6. Більшість речей, які ми робимо для роботи або хобі, пов'язане лише з одним - створити найбільш привабливий образ для жінок

Жодна людина не стане пілотом, актором, гонщиком або кимось ще тільки тому, що це його пристрасть. Хороша, мотивуюча легенда, але насправді змагання в бізнесі або спорті - це боротьба за увагу.

Ми хочемо справити враження, отримати ваше схвалення і похвалу - все це частина людської натури. Ми хочемо бути тими, про кого ви будете говорити з гордістю.