Чоловіки, з якими не варто зустрічатися

Романтичне побачення з чоловіком - відмінний сценарій проведення вихідних.

Чоловіки, з якими не варто зустрічатися
Самозабутній холостяк

Він вривається в наше життя раптово і робить його схожим на казку. Побачення з ним - це сплеск емоцій, радості, ніжності, любові. Він зачаровує своєю харизмою і зачаровує шармом і чарівністю, але як тільки пересичується сексом, зникає з поля зору. З ним не вийде міцних відносин, він біжить від них, як від вогню. Як би ви не старалися перевести ваші почуття на «серйозні» рейки, у вас це навряд чи вийде. Просто він дійсно холостяк, йому подобаються відносини без зобов'язань і романтика без перспектив. Якщо вас влаштовує такий розклад, ви можете проводити з ним вихідні, але якщо ви налаштовані на любов з продовженням, не втрачайте час даремно.

Невільний

Абсолютно неважливо, скріпив він себе узами шлюбу з жінкою або воліє цивільні відносини з нею. Вони живуть разом давно і міцно, у них спільне господарство, турботи, матеріальні цінності. А ви - нотка новизни в його занудьгуваному сприйнятті, ви - коханка, а не жінка його мрії. Він не розлучиться, як би цього вам не хотілося. Роман з невільним чоловіком дуже рідко закінчується хепі-ендом, набагато частіше - розбитим серцем і втраченою молодістю. Не зустрічайтеся з ним, відкрийте своє серце вільному чоловікові, який вірить у кохання.

Песиміст

У нього все в житті йде шкереберть: на роботі проблеми, на дорогах пробки, у відносинах з батьками непорозуміння ... Приводів ображатися на життя у нього завжди предостатньо, на крайній момент зійде погана погода. На побаченні він надасть вам можливість відчути себе робочою «жилеткою». Вам будуть виливати душу, скаржитися на всіх і все, ділитися насущним. Чи готові ви витрачати свій час на чоловіка-скиглія? Якщо ні, біжіть, поки він не заразив вас своїм чорним сприйняттям реальності.