Кеті Топурія та Наталія Подольська помірялися вагітними животиками

Співачки зробили спільне фото, на якому добре помітні їх округлі форми. Чоловіки Наталії Подільської та Кеті Топурії при цьому світяться від щастя.

Кеті Топурія та Наталія Подольська помірялися вагітними животиками
Кеті Топурія довго намагалася приховати свою вагітність, навіть незважаючи на те, що «Старх» розсекретив її першим ще в грудні минулого року. Але сьогодні заховати кругленький животик вже неможливо, і співачка немов пустилася у всі тяжкі. Спочатку відверто розповіла, чому не хотіла афішувати своє становище, а потім і зовсім вирішила влаштувати битву животів!

Фото, на якому Кеті Топурія міряється округленими формами зі своєю колегою - співачкою Наталією Подільською, дівчина виклала в «Інстаграм», підписавши: зустріч пузожителів Втім, на зустрічі були присутні не тільки «пузожителі» та їхні майбутні мами, але й чоловіки зірок: Володимир Пресняков і Лев Гейхман, обидва, судячи по знімку, дуже задоволені.

Примітно, що обидві вагітні зірки при цьому були одягнені в контрастні сукні, через що складно точно сказати, чий живіт все ж таки більше. Адже білий, як відомо, трохи повнить, а чорний робить стрункішими форми.

Нагадаємо, що Наталія Подольська теж не поспішала повідомляти про свою вагітність, але в кінці січня, давно ходячі чутки, підтвердив Володимир Пресняков на своїй сторінці в соцмережах. Пара чекає на малюка вже цього літа. Наталія обіцяє радувати шанувальників виступами майже до самих пологів, плануючи піти в декрет приблизно за місяць до урочистої події, а вже в жовтні Подільська хоче повернутися на сцену, так як її з чоловіком чекають гастролі по Ізраїлю.