Майже половина жінок шкодує про свій перший секс

Британські соціологи провели найбільш широке дослідження на тему інтимного життя громадян країни. Воно дозволило відповісти на найпоширеніші питання. Виявилося, наприклад, що середньостатистичний британець втрачає цноту в 16 років. Відзначимо, що в 1980-і цей показник був дещо вищим - 18 для чоловіків і 19 для жінок.

Майже половина жінок шкодує про свій перший секс
У тому, що стосується обставин першого інтимного досвіду, різниця між статями ще більш велика. 42% жінок шкодують про свій перший сексуальний контакт. Серед чоловіків свої співчуття висловили лише 20%. Майже 16% опитаних представників обох статей зізналися, що перший секс у їхньому житті стався у стані сильного сп'яніння, але лише 5% втратили невинність з людиною, з якою вони тільки познайомилися.

За останні 60 років у Британії радикально змінилося і ставлення до сексу до шлюбу. Якщо наприкінці 1950-х лише 35% жінок вступали в інтимні стосунки зі своїми майбутніми чоловіками до весілля, а до кінця 1970-х це число виросло до 74%, то сьогодні воно вже перевищує 90%. Втім, це стосується лише таких ліберальних країн, як Великобританія. Відзначимо, що в мусульманських Пакистані та Індонезії 97% населення вважають, що секс між не перебуваючими у шлюбі партнерами є "морально неприйнятним".

Змінився і вік перших пологів, чому багато в чому сприяли технології екстракорпорального запліднення. До їх впровадження різниця між весіллям і появою першої дитини на світ становила 15 місяців. До кінця 1960-х вона збільшилася до двох років, в той час як середній вік молодят партнерів становив 21 рік.

Сьогодні молоді люди починають довгострокові відносини в 23-24 роки, а їхня перша дитина з'являється на світ в 27. Це відбувається майже через 10 років після початку активного статевого життя, яке у більшості британців стартує в 17 років. Сьогодні середньостатистичний вік жінки, що вперше стала матір'ю, у Великобританії складає 28 років. Він постійно зростає через те, що все більша кількість жінок воліють спочатку зайнятися своєю кар'єрою.