Найнепотрібніші поради психологів про стосунки

А ви дивилися фільм «Пацієнти», в якому головні герої намагаються пережити сімейну кризу з допомогою психоаналітика і священика? Прямо протилежні поради лікарів душ лише посилюють розлад у їх відносинах. Психотерапевт вселяє чоловікові: «Сім'я - це не головне! Головне - чого хочеш ти!» А священик каже дружині: «Сім'я - це головне! Все заради сім'ї!» І таке протистояння триває вже півтора року. А ми, надихнувшись, підготували для вас список дуже популярних і абсолютно непотрібних порад психологів. Хочете зберегти гармонійні стосунки, уникайте слідування дурним порадам!

Найнепотрібніші поради психологів про стосунки
Порада №1

«Якщо він докладно розповідає вам, як пройшов його день, він щось приховує!»


Чоловіки, насправді, не настільки комунікабельні, як жінки. Але якщо ваш чоловік вирішив вам докладно розповісти про те, як пройшов його день, то, швидше за все, він просто хоче бути гідними вашої похвали, ніж приховати від вас зустріч з коханкою.

Порада №2

«Якщо він хоче від вас більше сексу, він вам зраджує»


Багато психологів запевняють нас, що якщо чоловік накидається на вас з почуттям пристрасті частіше, ніж раніше, це тому, що так він намагається зам'яти необхідність заглушити провину за інтим з іншою жінкою, як і необхідність говорити про це. Адже якщо чоловік буде продовжувати робити те ж, що і раніше, жінка підсвідомо відчує зраду. Тому він намагається банально менше говорити і спокутувати провину.

Порада №3

«Якщо він почав стежити за собою, то він вам зраджує»


Більшість психологів вважають, що якщо чоловік перейшов на здорове харчування, купив нову сорочку і почав ходити в спортзал, то це все заради НЕЇ, адже вони, як справжні мисливці, роблять у цьому житті все тільки для залучення жінок. Але не тут-то було. Переважна частина чоловіків починає стежити за собою через амбіції, результати і здоров'я.

Порада №4

«Він виглядає щасливим? Точно зраджує»


Напевно, це найдурніший висновок психоаналітиків. Адже деякі з них і справді думають, що тільки жінка може зробити чоловіка щасливим. Насправді, чоловіки не так залежні від відносин, як слабка стать. Підняти їм настрій можуть перемога улюбленої команди, успіхи на роботі, зустріч з друзями і проста тренування в спортзалі.

Порада №5

«Якщо ви перестали проводити час з його друзями, значить, він вас не любить!»

Багато пар, які прожили разом не один рік, починають помічати, що з плином часу вони починають проводити час окремо. Насправді, в цьому немає нічого поганого. Вам потрібно черпати нові враження, нову інформацію, щоб ви могли ділитися нею з партнером. А знаходження один з одним 24 години на добу як раз може загрожувати тим, що з плином часу ви станете один одному не цікаві.

Порада №6

«Влаштуйте вечерю при свічках»


Романтична вечеря з 5 страв не зможе зберегти союз. Запам'ятайте, милі дами, якщо ваш шлюб тріщить по швах, а в його телефоні ви вже не раз знаходили смски від іншої жінки, ніяка вечеря не допоможе вам повернути його любов і повагу.