"Ген насильства" викликає в дітей залежність від відеоігор

"Ген насильства" викликає в дітей залежність від відеоігорВчені знайшли "ген насильства", який робить дітей залежними від відеоігор. Він також пов'язаний з синдромом гіперактивності та дефіциту уваги. Як показало дослідження, діти, часто грали в агресивні ігри і багато дивилися телешоу з епізодами насильства, мали спільні риси в геномі.

Фахівці залучили до роботи понад 1600 батьків дітей 5-9 років. Батьки записували, в якому обсязі діти стикалися з насильством. А вчені забирали зразки ДНК при народженні цих дітей.

Виявилося, певний генетичний варіант підвищував ймовірність того, що дитина буде дивитися агресивні програми на ТБ і грати в ігри з розряду Grand Theft Auto і Call of Duty.

Це перше дослідження, присвячене зв'язку генів і вибору, який робить дитина. Отже, варіації в гені-переноснику серотоніну змушують дитину насолоджуватися проявами насильства. Ці ж діти мають підвищений ризик розвитку синдрому гіперактивності.

У минулому році Університет Міссурі з'ясував, що діти з розладами аутистичного спектру проводять приблизно в два рази більше часу за відеоіграми, ніж діти, які не мають проблем з розвитком.

Також було встановлено, що діти з аутизмом або синдромом гіперактивності знаходяться в групі ризику розвитку ігрової залежності.
Загрузка...