Хлопчики народжуються від надлишку сексу, а дівчатка - від стресу

Вивчене співвідношення появи на світ хлопчиків і дівчаток, починаючи з 1838 року і по наші дні, допомогло визначити деякі досить цікаві особливості. Виявилося, що в 1919 р. і 1944 роках починалися бурхливі сплески народжуваності хлопчиків. Це було пов'язано з наближенням закінчення двох світових воєн, коли у людей з'являлося більше часу для простих мирських задоволень, начебто заняття сексом.

Хлопчики народжуються від надлишку сексу, а дівчатка - від стресу
Правда, існує й теорія про те, що народження хлопчиків після світових воєн пояснюється еволюцією. Адже жертвами цих світових конфліктів найчастіше виявляються саме чоловіки, так що їх кількість необхідно було швидко заповнити. Однак сучасні вчені більше схиляються до теорії про частоту занять сексом.

На їхню думку, стать плоду визначається рівнем гормонів у його батьків на момент зачаття. Хлопчики частіше виходять при зачатті на самому початку циклу. Піком фертильності для жінки є період за два дні до овуляції, але якщо пари займаються сексом дуже часто, то зачаття відбувається до досягнення цього піку на ранній фазі циклу.

Природно, що під час війни у жінок не буває занадто багато інтимних задоволень, і якщо чоловік все-таки з'являється в будинку, то він прагне заповнити цей пробіл. Інтенсивність занять сексом виростає, саме це і призводить до зачаття більшого числа хлопчиків, як вважають експерти.

Аналогічна статистика показала, що максимальне число дівчаток народжується в найбільш стресові періоди історії. Приміром, після страшного японського землетрусу 1995 року, або після 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку. Дослідники з'ясували, що в стресові періоди у жінок буває безліч викиднів, жертвами яких стають хлопчики. Якщо більшу кількість сексу призводить до зачаття хлопчиків, то менша - до народження дівчаток. А в періоди стресу жінкам і чоловікам не до інтимних радощів.