Шоколад посилює дію низьковуглеводної дієти

Поєднання шоколаду та дієти з низьким вмістом вуглеводів дозволяє людям схуднути. При цьому лише одного урізання вуглеводів недостатньо, пише Zee News.

Шоколад посилює дію низьковуглеводної дієти
Справа в тому, що загальна ефективність дієти залежить від наявності в раціоні біологічно активних сполук флавонідів, які є в шоколаді.

Фахівці провели дослідження за участю добровольців 19-67 років, яких поділили на три групи. Перша дотримувалася строгої низьковуглеводної дієти, друга - теж, але при цьому щодня з'їдала 42 грами темного шоколаду. Третя група дотримувалася звичайного раціону без всяких дієт.

Перші дві групи скинули вагу. При цьому люди,які вживали шоколад втратили на 10% більше зайвих кілограмів. Саме по собі поїдання шоколаду не призведе до схуднення - його варто поєднувати з дієтою і тренуваннями. До того ж іноді варто дати організму відпочинок і переключитися на шоколад з нелюбимої їжі.

Не секрет, що дуже часто бажаючі схуднути люди сідають на низьковуглеводну дієту. Однак при цьому в організм надходить дуже мало клітковини, попереджають дієтологи, і це може призвести до проблем зі здоров'ям.

Існують різні думки про те, наскільки корисна низьковуглеводна дієта, однак дієтологи вважають, що таке харчування абсолютно нешкідливе.