П'ять типів жінок, якими захоплюються чоловіки

Те, що жінки - це загадка, чоловіки сурмлять з разу в раз, нагадуючи нам про це, і кожен раз доводячи цей факт. Але те, що чоловіки - це теж ребус, є незаперечним фактом. Що твориться в голові у особин протилежної статі, зрозуміти можливо далеко не завжди. Але ми все одно наполегливо намагаємося це зробити.

П'ять типів жінок, якими захоплюються чоловіки
Скромниця. У кожної дівчини повинна бути загадка. А скромність - це та риса характеру, яка може прикрасити загадку дівчини. Чоловік може задивлятися на груди багатьох жінок, але тільки приховане декольте своєї улюбленої його буде насправді хвилювати.

Простачка. Моя подруга завжди говорила: «Будь простіше і люди до тебе обов'язково потягнуться!». Простота приємна по своїй натурі. Ми тягнемося до людей, з якими нам простіше і легше спілкуватися. Тому простота допоможе тобі завоювати серце коханої.

Блондинка. Ні, тут ми маємо на увазі не колір волосся. Блондинка в душі - ось що важливо! І це абсолютно не означає дурість. Стереотип про дурних блондинок був давно зруйнований фільмом «Блондинка в законі». Мила дівчина зі світлою головою. Ось що важливо!

Розкішна жінка. Красива, доглянута дівчина - запорука успіху завоювання молодої людини. Не варто забувати, що чоловіки люблять очима. Шикарне волосся, посмішка і правильний наряд - твій ключ до успіху.

Друга мама. Турботу у відносинах також ніхто не скасовував. Якщо ти будеш проявляти інтерес до життя молодої людини, його буде це тільки зайвий раз чіпляти, і так ти зможеш завоювати його серце.

Можливо, поєднавши всі ці типи в одній жінці, і вийде та ідеальна дівчина, яка буде подобатися кожному чоловікові. Але ти повинна знайти свого чоловіка, якому буде близький саме твому типу.