Новою солісткою у «Фабриці» стала фіналістка шоу «Хочу у ВІА Гру»

Шанувальники групи «Фабрика» кілька місяців не могли побачити своїх кумирів - дівчата на час припинили гастрольну діяльність і перестали виступати на корпоративах і світських вечорах.

Новою солісткою у «Фабриці» стала фіналістка шоу «Хочу у ВІА Гру»
Причиною тому став важкий стан здоров'я однієї з солісток, Каті - на зйомках останнього кліпу артистка серйозно пошкодила спину і довгий час проходила курс лікування за кордоном. Через травми дівчина була змушена покинути колектив, однак їй вже знайшли заміну - новенькою в жіночому тріо стала фіналістка шоу «Хочу у ВІА Гру» Олександра Попова.

«Після фіналу «Хочу у ВІА Гру» я вирішила, що не здамся і написала лист Ігорю Матвієнку. Якщо чесно, я не дуже сподівалася на зворотну реакцію, тому для мене було справжнім сюрпризом, коли мені відповіли: «Олександра, коли будете в Москві, приїжджайте в студію». Приїхати в мене вийшло тільки через кілька тижнів - мене прослухали і записали на відео. А вже через кілька днів зателефонували і запитали, чи не хочу я спробувати себе в ролі солістки «Фабрики», - розповіла Саша порталу heat.ru. Зараз дівчина старанно репетирує і вчить нову програму, а з Ірою Тоневою і Сашею Савельєвою артистка зуміла швидко подружитися.

Нагадаємо, неприємна ситуація з Катею сталася влітку на зйомках кліпу до пісні «Не родись красивою». За сюжетом відео вона повинна була сидіти на коні без сідла, однак багатогодинна праця позначився на організмі співачки - після безлічі дублів Катя почала відчувати наростаючий біль в попереку, але вигляду не подала і продовжила працювати. В кінці дня артистка звернулася до фахівця, який виявив невелику тріщину і заборонив солістці «Фабрики» навіть найменші навантаження. Однак, пізніше з'ясувалося, що травма серйозніша, ніж передбачалося спочатку, через що виконавиця була змушена відправитися на лікування за кордон.

Новою солісткою у «Фабриці» стала фіналістка шоу «Хочу у ВІА Гру»
Новою солісткою у «Фабриці» стала фіналістка шоу «Хочу у ВІА Гру»
Загрузка...