Чому він не хоче одружуватися: причини чоловічих відмовок

У всіх жінок, які перебувають у трудових відносинах, через якийсь час виникає питання «чому він не бере мене в дружини, адже каже, що любить». Ми вирішили розібратися, чому чоловіки не поспішають надягати весільний костюм і ставати власниками величного титулу «чоловік».

Чому він не хоче одружуватися: причини чоловічих відмовок
Різниця в сприйнятті

Треба одразу зрозуміти, що чоловіки і жінки думають про весілля зовсім по-різному, на першому побаченні вони не уявляють, чи підійде їх прізвище для вашого імені, і тим більше з підліткового віку не планують, як буде проходити ідеальна церемонія одруження. Багато представників сильної статі щиро не розуміють, навіщо для відчуття щастя жінці обов'язково потрібен розпис і біле плаття, яке вона більше ніколи не одягне.

Невдалий приклад

Завдяки прикладу своїх батьків або друзів, чоловік починає переконуватися, що подружнє життя - це зневажливе ставлення до партнера, відсутність поваги і нескінченні сварки, наповнені образами й докорами. Вирішивши вчитися на чужих помилках, він не хоче навіть спробувати, що таке шлюб, маючи тверді переконання, що нічого доброго з цього вийти не може.

Обітниця холостяка

Навіть якщо чоловік вже довго зустрічається з жінкою і ділить з нею одну житлоплощу, у нього можуть взагалі не виникати доблесні пориви врятувати її від незаміжньою життя. А все тому, що він дорожить своєю так званою свободою, керуючись правилами справжнього холостяка. При цьому він зовсім не нехтує жінкою, може любити її і боятися втратити, але не настільки, щоб позбавити себе статусу неодруженого.