Білизна: весняний гід по трендам

Жіноча білизна не лише повинна бути зручною, а й красивою, адже таким чином вона додає нам впевненості в будь-якій справі.

Білизна: весняний гід по трендам
1. Природна сексуальність

Потреба в красивій, сексуальній, але при цьому комфортній білизні - була завжди. Однак знайти таку білизну було непросто, адже її створення - справжнє мистецтво. Багато провідних європейських брендів жіночої білизни та одягу для дому цієї весни порадували, як ніхто інший: м'які чашки, безліч варіантів дизайну, кольорів і відтінків, бавовна і мереживо, лаконічність і ідеально позначені акценти. Зустрічай весну з відчуттям внутрішньої гармонії і природної сексуальності!

2. Жіночність і пастель

Ніжніше ніжного! Романтизм на хвилі популярності, і буквально кожна деталь білизни та одягу говорить про це. Неймовірна легкість, напівпрозорі тканини, акварельні кольори, плавність ліній... З такою білизною виглядати чуттєво і підкорювати своєю жіночністю як ніколи легко!

3. Деталі

Настрій жінки формується з безлічі деталей і змінюється, як весняний вітер. Доповнити або поміняти своє світовідчуття відповідним одягом - найпростіше і перевірене рішення!

Багато дизайнерів створюють кілька різнопланових ліній одягу для дому та сну - від елегантних пеньюарів з струмливих тканин до піжам з кумедними персонажами, а також шпильки, косметички, несесери та безліч інших аксесуарів - все, що потрібне для відмінного настрою!

Якщо ти починаєш день в улюбленому та гарному одязі - значить день буде відмінним!