Як зняти біль у ногах після туфель на каблуках

Немає нічого більш сексуального і болісного, ніж високі підбори. Ловлячи на своїх красиво витягнутих ногах захоплені погляди чоловіків, часто в голові тільки одна думка - швидше б дошкандибати додому. Тяжкість і втому в ногах можна прибрати за допомогою нехитрих вправ.

Як зняти біль у ногах після туфель на каблуках
«Собачка»

Станьте на підлогу одночасно руками і ногами, не відриваючи п'яток від підлоги. Попа повинна «дивитися» вгору. У такому положенні починайте робити ногами велосипедик - це сприяє подовженню ваших литкових м'язів. Вправу робіть близько хвилини.

Розтяжка литок

Стійте на відстані витягнутої руки обличчям до стіни. Зробіть крок вперед правою ногою, покладіть руки на стіну на висоті грудей. Притисніть праве коліно до стіни (не відриваючи п'яток) так, щоб відчути напругу в лівій. І так по 8 разів кожною ногою.

Розминка стопи

Візьміть невеликий, твердий шар, наприклад, тенісний (або вкрадіть у свого собаки). Тримайтеся за стіну для рівноваги. Помістіть м'яч під ногу і спробуйте на ньому встояти. Балансуйте на кожній нозі протягом однієї хвилини.

Розтягнення стегна

Стоячи на правій нозі, підніміть ліве коліно під кутом 90 градусів і затримайтеся на 10-15 секунд, крутячи в повітрі носком. Повторити вправу кожною ногою по 5 разів.

Підняття стегон

Лягайте на спину, зігніть ноги в колінах ближче до попи. Потім підніміть сідниці з допомогою одних тільки ніг - вправа надзвичайно корисна для сідничних м'язів. Спочатку 30 разів відривайте сідниці від підлоги зовсім трохи, потім 15 разів - максимально як зможете, потім затримайте п'яту точку в повітрі на кілька секунд і з повітря продовжуйте виштовхувати її далі вгору. Якщо хочете ускладнити вправу - можна піднімати сідниці за допомогою тільки однієї ноги, інша в цей час піднята носком у стелю.