Анджеліні Джолі зробили операцію з видалення яєчників

Два роки тому актриса шокувала громадськість тим, що радиакально вирішила проблему можливого виникнення у неї раку грудей. Просто пішла і лягла під ніж, де їй зробили мастектомію. Голлівудській акторці Анджеліні Джолі видалили яєчники та фаллопієві труби.

Анджеліні Джолі зробили операцію з видалення яєчників
«Я хочу, щоб інші жінки з групи ризику знали про наявні можливості», - написала в своїй колонці для видання The New York Times Джолі.

За словами актриси, це нескладна операція, проте її наслідки дуже серйозні, оскільки після даного втручання у жінок починається «вимушена менопауза». «Незважаючи на те, що я проходжу гормонозамісну терапію, я тепер в стадії менопаузи. Я не зможу більше мати дітей, і очікую деяких фізичних змін», - розповіла Джолі.

Головною причиною для операції, за словами актриси, стало те, що троє старших родичів (мати, тітка і бабуся) померли від онкозахворювань молочних залоз або жіночої статевої сфери. За допомогою сучасних тестів медикам вдалося з'ясувати, що Джолі також схильна до розвитку даних видів захворювань: наприклад, схильність до раку грудей (в гені BRCA1) зірка отримала від своєї матері. Лікарі рекомендували 39-річній актрисі видалити і груди, і яєчники.

Джолі зробила операцію з видалення молочних залоз у травні 2013 року після того, як лікарі діагностували у неї 87-відсоткову ймовірність розвитку раку грудей і 50-відсоткову ймовірність захворювання на рак яєчників. Джолі пояснила, що хотіла як можна довше піклуватися про своїх дітей і онуків і не залишати їх передчасно. В результаті лікування, за словами лікарів, ризик виникнення раку грудей у Джолі знизився з 87 до 5 відсотків. На місце видалених молочних залоз Джолі поставили імпланти. Її чоловік Бред Пітт назвав цей вчинок героїчним.

В даний момент у Джолі та Бреда Пітта, одружилися в 2014 році, троє своїх і троє прийомних дітей, нещодавно ЗМІ також повідомляли про усиновлення парою сироти з Сирії (інформація поки не підтвердилася).