Шлюб - перешкода для кар'єри: чи так це

Клеопатра, Леді Діана Спенсер, Коко Шанель, Одрі Хепберн, Грейс Келлі, Марлен Дітріх, Княгиня Ольга, Катерина Велика, Маргарет Тетчер, Анна Ахматова, Жанна д'Арк, Єлизавета...

Шлюб - перешкода для кар'єри: чи так це
Ці імена впізнавані усіма. Жінки, чий слід в історії відбився чітко, графічно. Обивателі із задоволенням читають бульварну пресу: біографії та їх любовні зв'язки. За всім цим ми забуваємо про те, чому вони залишилися в історії. Пам'ятаємо ми їх не за яскравість цитат, не за те, що вони були чиїмись дружинами й коханками. У світі завжди були, є і будуть мільярди звичайних людей, просто дружин і просто коханок. Але хто про них згадає?

Ми пам'ятаємо: Коко була коханкою багатьох відомих людей: російський князь Дмитро Романов, герцог Вестмінстерський, Стравінський ...

Але! Бій Кейпел - і початок серйозного бізнесу, джерсі; Князь Дмитро - російська тема в її творчості і (можливо!) Духи Шанель №5; герцог Вестмінстерський - брюки, піджаки, зручний костюм - те, за що жінки всього світу досі їй вдячні.

Кожна жінка цікава собою, своєю особистістю, а не приналежністю комусь. Маргарет, Хілларі, Діана ... Нам можна не називати прізвища - будь-який продовжить. За що знаємо і пам'ятаємо? Зовсім не їхніх чоловіків. Ми взагалі не за це цінуємо людей.

А чим же вони відрізняються від нас, простих смертних, які читають цю статтю?

Напевно знаєте притчу: «Зібрав лев всіх звірів і сказав: розумні - направо, красиві - наліво. Побудувалися тварини в два ряди, тільки мавпа метається, не може визначитися».

Так і сучасна жінка - все ніяк не може прийняти рішення: кар'єру будувати, гроші заробляти або дітей народжувати, борщі варити, чоловіка вдома з роботи чекати? І всі кажуть і мріють про гармонію, щоб у всіх сферах життя було однаково добре. І прагнучи до цієї «гармонії», стають однаково усередненими, неяскравими, посередніми. Як всі.

Дилема робота-сім'я - проблема для тих, хто хоче «ну щоб як у людей», «не гірше за інших», для тих, хто ніким так і не стане.

Багато хто претендує на те, що він особливий, от тільки одиниці дійсно ними стають. Чому? Бо мало хто визначився, в яку йому сторону: кар'єра - будинок.

Жінка в першу чергу - особистість, потім вже мати, дружина, коханка ... Так, простіше просто вийти заміж, народити дітей - це теж варіант життєвого сценарію. Але таких мільйони. Особистостей - одиниці. Для того щоб стати особистістю, потрібно жертвувати. Жертвувати вільним часом, приємним спілкуванням з друзями, відпочинком.

Бути особистістю або існувати «як усі» - вибір. Вибір безумовний і однозначний. Сім'я - одна з можливих ігор, яку надає нам життя. Але ніяк не мета і не сенс існування жінки. Так, приємний, але - всього лише один з безлічі можливих. Один З.

Істинне щастя і в підсумку виграш знаходять ті, хто робить ставку на себе, а не на іншого. Хто демонструє рівень своєї особистості, самодостатність і інтелект, а не обсяг гаманця свого супутника життя. Кожен вирішує для себе, за себе.

Горезвісне щастя, яке всі шукають, знаходять тільки ті, хто йде на п'єдестал, а не ставить на нього інших, хто дерзає, насмілюється жити на повну котушку, отримує задоволення від радості перемог гарна угода, перший мільйон і т.п. Коли мурашки по шкірі, адреналін в крові і повага до себе, за те, що це зробила ти - ти змогла! Це - краще сексу! Хто відчував - знає. Я аплодую їм.

А решта - вибирайте. Вам - в болото сім'ї, до чоловіків, або в радість самореалізації, в зухвалість, бути, а не існувати.