Найбільш дратівливі звички чоловіків

Ми так любимо наших чоловіків, що прощаємо їм багато чого день у день, як втім, і вони нам. Але все ж давайте згадаємо найнеприємніші і дратівливі нас звички у чоловіків, про які ми ніколи не втомимося говорити.

Найбільш дратівливі звички чоловіків
1. Відеоігри

Молоді люди буквально випадають з реальності, коли грають, а якщо ще й збираються з друзями, можна сміливо сказати, що йдеш в стрипклуб, ніхто навіть і не помітить.

2. Приховані емоції

Багато чоловіків приховують справжні почуття, щоб уникнути конфлікту, щоб не образити свою другу половину або просто через гордість. Жінці ж це знати життєво необхідно! Тому часто і виникають питання на кшталт: «А ти мене любиш?» «Я красива?» і т. д.

3. Думка про те, що всі жінки - погані водії


Стереотипне мислення взагалі дуже дратує, а коли жінка розуміє, що її чоловік вважає, що вона така ж як усі - це може викликати серйозні проблеми на ваші стосунки.

4. Неохайність

Моторошно дратує, коли чоловіки носять один й той же одяг кілька днів. Звичайно, не можна вимагати фанатичності в цих питаннях, але трохи постаратися можна.

5. Забудькуватість

Можливо, це найбільша проблема всіх чоловіків. Нічого страшного, якщо ви забули купити молока по дорозі додому, але коли ви забуваєте про дату народження своєї коханої - це, як мінімум, занадто.