Запам'ятай як не можна очищувати шкіру

Очищення шкіри - запорука її красивого і здорового зовнішнього вигляду, а також того, що раннє старіння тебе і зовсім обійде стороною. Запам'ятай головні помилки в очищенні шкіри, які допускає практично кожна дівчина, і ніколи їх більше не повторюй!

Запам'ятай як не можна очищувати шкіру
Очищення шкіри - добре не повинно бути багато

Якщо ти любиш очищати свою шкіру, як кажуть, до скрипу, ми поспішаємо до неї на допомогу! Справа в тому, що зайве очищення шкіри обличчя призводить до травмування епідермісу, а також того, що твоя шкіра просто втрачає свій захисний бар'єр. Вмивайся два рази в день максимум - увечері з допомогою спеціального засобу для вмивання, вранці - просто прохолодною очищеною водою. Після вмивання завжди зволожуй шкіру сироваткою і кремом.

Очищення шкіри повинне бути правильним

Засоби для очищення шкіри слід підбирати, виходячи з свого типу, так як кожен з них має свої особливості і специфічні інгредієнти, відповідні тільки твому і ніякому іншому типу шкіри. Чим загрожує неправильно підібрана косметика? Алергією, лущенням, сухістю або, навпаки, жирністю, комендонами і т. д. і т. п.

Скраби до червоності - так робити не можна

Терти свою шкіру пекельними скрабами - це грубе порушення всіх правил догляду за шкірою! Очищення шкіри будь-якого типу має бути ДБАЙЛИВИМ і атравматичним. Запам'ятай: будь-який скраб, особливо з типу «абрикосовими кісточками» призводить до утворення мікротравм на поверхні шкіри, які, в свою чергу, призводять до почервоніння і подразнення - в кращому випадку. Також наслідком цього неподобства може стати занесенням бактерій в тріщинки, висипання, вугри, всілякі шкірні інфекції... так що перестань мучити свою шкіру!

Умивання холодною водою або окропом - ні в якому разі так не очищуй шкіру!

Умиватися слід тільки очищеною фільтром водою КОМФОРТНОЇ температури. Ні гарячої, ні холодної, а саме комфортної - теплої. Це дуже важливо, так як шкіра травмується також і від таких перепадів температур, що загрожує сухістю, роздратуванням, підвищенням чутливості шкіри і т. д.

Демакіяж перед сном - важливий пукнт

Завжди видаляй макіяж перед тим як лягти спати! Це, напевно, найзолотіше правило по очищенню шкіри, якому потрібно слідувати в якому б стані ти не повернулася додому. =) Також не тримай засіб для демакіяжу довше 10 секунд і знімай ватяним диском - існує міф, що тримати на шкірі їх слід довше, ніж призначено, але це, як ти зрозуміла, всього лише міф. Крім масок на шкірі нічого довше 20 секунд тримати не слід!
Загрузка...