Чоловіча думка: самотність красивих жінок

По вулиці йде гарна дівчина, дуже гарна. Краса переповнює її. Услід їй дивляться десятки очей чоловіків («от якби у мене була така дівчина», «ось така мені потрібна»), жінки заздрять («чому мені не дісталася така краса», «вже в неї точно немає відбою в шанувальниках»). Проте вони й припустити не можуть, що ця жінка самотня. У неї немає хлопця. І не тому, що багато справ або поганий характер. Вона б і рада зав'язати стосунки, але нема з ким: чоловіки банально її бояться! І навіть не її саму, вони бояться самих себе, своїх страхів.

Чоловіча думка: самотність красивих жінок
Напевно, найбільшим страхом є невдача. Чоловік боїться знайомитися з красивою жінкою, тому що думає, що вона засмутить його відмовою. Його самолюбство сильно страждає від таких невдач. Відмова - удар нижче пояса. Таких ударів за все життя може бути безліч, тому чоловік по можливості і оберігає себе, як може. Якщо він не впевнений у своїх силах, то і дій з його боку не дочекатися. Ще гірше, якщо він почує, що у дівчини є хлопець або чоловік. За своєю природою чоловікові хочеться бути першим і єдиним. Йому не з руки бути на другому плані. Тому краще вже ні з чим, ніж бути «другорядним».

По чоловічій логіці, якщо дівчина вродлива, то у неї багато шанувальників. А значить, і сподобатися він їй не може. Так і бути одним з безлічі не хочеться ні одному чоловікові. А де впевненість, що красива дівчина під час можливих(!) відносин не зрадить йому, буде тільки його? Ще навіть не познайомившись з нею, не дізнавшись ближче, чоловік подумки відкидає дівчину. Та й скільки зусиль (як матеріальних, так і моральних) потрібно буде докласти, щоб вона залишалася з ним. Адже якщо вона гарна, то й піти від нього може в будь-який момент.

Крім самої дівчини чоловіки бояться і її краси. Вони бояться закохатися в неї, закохатися без взаємності. Нерозділені почуття переживаються чоловіком дуже важко і довго, а після них з'являється недовіра. Тому чоловіки намагаються захистити себе від непотрібних страждань. У той же час якщо дівчина вродлива, то інші чоловіки будуть приділяти їй багато уваги. А для чоловічого спокою це не дуже добре. І чим більшій кількості вона буде подобатися, тим більший шанс, що вона піде від партнера. Так навіщо чоловікові зайві проблеми?!

У той же час перебуваючи з дівчиною, у якої багато краси, чоловік може відчувати себе некомфортно, щось на кшталт «красуня і чудовисько». Тут вся справа в самооцінці: чим впевненіший в собі чоловік, тим простіше йому в спілкуванні з дівчиною. Ну а якщо впевненість на нулі, то і вибір зупиняється на «сіреньких», симпатичних, а не красивих.

Чоловікам здається, що красиві дівчата не вміють любити. Єдине, що їм потрібно від чоловіків, це вигода. Це може бути все що завгодно: гроші, статус чоловіка, його зв'язки. Спрацьовує сигнал - «небезпека!», і чоловік закривається, щоб не заподіяти собі шкоду. Кому ж захочеться, щоб ним користувалися?!

Але давайте подивимося на ситуацію з іншого боку. Не завжди справа в страхах, красі чи можливе майбутнє. Може, справа у внутрішній напруженості дівчат? Звідки? Все через красу! Жінки, нею володіють, пишаються цим, дуже бережуть, пестять і плекають, чекають захоплення і схвалення від оточуючих чоловіків. Щоб її не втратити, жінка витрачає на себе практично весь свій час: сауни, масаж, педикюр, манікюр, бутіки, перукарні, салони краси.... Жінка так зайнята, що нерідко забуває про те, що у неї є і чоловік.

Чоловіки дуже дорожать відносинами з красивими жінками. Вони виконають всі їх бажання, мрії, примхи і забаганки. Роблять все, щоб жінка залишилася саме з ним. Але й чоловік теж хоче турботи і тепла. Правда, від гарної жінки він цього може й не дочекатися...