Міфи про відносини, які заважають нам жити

З покоління в покоління прийнято думати, що моделі поведінки чоловіків і жінок завжди залишаються незмінними, але зараз це здається все менш імовірним. Ми стаємо заручниками дурних стереотипів, які не завжди відповідають дійсності.

Міфи про відносини, які заважають нам жити
Жінки слабкі створіння, а чоловіки сильні

У сучасному суспільстві жінка стала набагато сильнішою і більш мужньою. І справа тут зовсім не у фемінізмі, а в тому, що щоденні завдання, з якими стикається сучасна жінка, ставлять її на один рівень з чоловіком. Фізичне навантаження не обмежується домашніми справами, а на роботі ніхто не робить поблажок тільки тому, що ти дівчина.

Чоловікам потрібен тільки секс

Омана, ніби чоловіки шукають переважно несерйозних відносин, які обмежуються інтимною близькістю не зовсім правдива з двох причин. Перша - велика частина представників сильної половини людства дуже потребує постійної турботи та прояві любові. Чоловіки шукають серйозних відносин і хочуть, щоб дома їх чекала одна єдина жінка, яка вислухає і буде вірити в його сили. А друга причина дуже несподівана для багатьох чоловіків - жінки стали сміливіше висловлювати свою зацікавленість в сексі і перестали поспішати вийти заміж за того, хто каже «я люблю тебе».

Погоджуйся зі мною

Багато хто помилково думає, що ідеальними парами можна вважати тільки ті, які мислять в одному напрямку і вирішують свої розбіжності за кілька хвилин. Але не варто забувати про те, що протилежності притягуються, а утворюючи пару, вони не завжди змінюють свої погляди. Ваш чоловік може бути тисячу разів не згоден з тим, в який колір ви пофарбуєте спальню і як будете розподіляти фінанси, але від цього він не стане вас менше любити.

Потрібно завести дитину, тоді все точно налагодиться

Найбільша помилка пар по всьому світу, яка рідко рятує відносини - це бажання завести дитину. Сама позиція виростити і виховати дитину може зробити двох прекрасними батьками, але ніяк не врятувати взаємини. Навпаки, з'явиться велика кількість стресових ситуацій, що потребують прийняття важливих рішень. Нерівна напруга відповідальності ніяк не зближує людей, тому перед тим, як заводити дитину, потрібно навпаки намагатися налагодити свій підхід один до одного.